Bazarové trezory

Každý majitel zbraní by měl mít trezor kde může uložit své zbraně a náboje. I samotný zákon samozřejmě nařizuje majitelům zbraní aby zbraně řádně uschovali před zloději a dětmi. Hlavně rodina je velmi důležitá, je třeba zabránit tomu aby se vaše děti , návštěva a v podstatě každý ... Více

Rating pojištění

Certifikát

Ohnivzdortnost

Zámek

Skladem

Cena

0 Kč 11 592 Kč

Výška

Šířka

Hloubka

Objem

Hmotnost

Výrobce

Počet zbraní

Ochrana před žárem

Sydney-40 II.Jakost #9 Sydney-40 II.Jakost #9
3 699 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:320 x Š:445 x H:450 mm
 • Zámek: Elektronický
 • Pojištění: 12
 • Ohnivzdornost: 5
-20%
VALBERG ASG-30 KL II.Jakost #16 VALBERG ASG-30 KL II.Jakost #16
9 400,00 Kč Sleva 20%
7 520 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:300 x Š:427 x H:385 mm
 • Zámek: Na klíč
 • Pojištění: 16
 • Ohnivzdornost: 4
-11%
AW-1 3829 II. Jakost#17 AW-1 3829 II. Jakost#17
8 990,00 Kč Sleva 11%
7 990 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:380 x Š:450 x H:286 mm
 • Zámek: Na klíč
 • Pojištění: 16
 • Ohnivzdornost: 3
-20%
FRS-67 T EL II. Jakost #1 FRS-67 T EL II. Jakost #1
14 490,00 Kč Sleva 20%
11 592 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:710 x Š:485 x H:450 mm
 • Zámek: Elektronický
 • Pojištění: 14
 • Ohnivzdornost: 5

Jak si vybrat trezor?

4 snadné kroky k výběru vhodného sejfu či trezoru.

Průvodce výběrem   Průvodce výběrem

Bazarové zbraňové trezory jsou samozřejmě vybaveny stejnými zabezpečovacími mechanismy jako nové zbraňové trezory, netřeba v tomto směru rozlišovat zda-li je použitý zbraňový trezor vhodný či ne. Bát se o to zda-li si někdo někdy udělal kopii klíčů od trezoru je zbytečná paranoa vyvolávána dnešní situací ve světě. Kopie od kvalitních motýlkových, bezečnostních, trezorových klíčů vyjdou na stovky až tisíce korun a vždy je třeba mít minimálně jeden originál sebou a zároveň výrobní ísla, není to prostě jednoduché.

Co se týká elektronických zámků kde bazarové trezory a skříně na zbraně velmi doporučujeme, není třeba se bát vůbec. Prodávající který vám bazarový trezor na zbraně prodává zná pouze svůj manažerský pin, ten vám při prodeji samozřejmě sdělí a vy si jej hned na místě můžete změnit na svůj. Tímto krokem smažete jeho původní kód. Trezor na zbraně bazarový doporučujeme vždy vyzvedávat osobně a rovnou měnit pin na místě, protože pokud vám přijde trezor s původním kódem majitele, nebudete jej moci otevřít určitě. Nahánět po té původního majitele může být složité.

Zkuste nalést odpověď i na našem e-shopu v kategorii " Bazarové trezory " , kde si určitě vyberete ze zboží, které ještě nikdo nikdy nevlastnil, ale zboží bylo bohužel odřeno, či poničeno při přepravě od neopatrných přepravců s kterými bojujeme každý den.

Použité trezory na zbraně Vám zaručí bezpečnost také

Bavíme-li se o uložení zbraní, je určitě jasné že zde se nesmí šetřit na kvalitě. Zlaté pravidlo říká. Kupte si nejlepší možný trezor který vám vaše finance a prostor pro uložení umožňují.

Je-li Váš rozpočet na trezor na zbraně nízky, pak může být právě použitá skříň na zbraně řešením. Takzvaně použité trezory na zbraně mohou být například :

Rozbalené trezory na zbraně – Tyto trezory jsou ve výborném stavu, ihned k použití a samozřejmě s platnou zárukou, ale jejich obal je poškozený či je klienti vrátili k nám na sklad kvuli nevyhovující velikosti. S tím že byla krabice otevřena, nemůže se tak jednat o zcela nové zboží a my jej tak prodáváme jako " bazarové trezory " či zbraňové trezory bazarové či bazarové skříňové trezory.

Poškozené trezory na zbraně z přepravy– velmi často se bohužel setkáváme s tím že nám přepravci demolují zasílané trezory k zákazníkům. Tento boj je věčný a nekonečný a díky tomu že prodáváme zboží těžké, je to velmi častá záležitost. Všechny trezory které se takto poškodí fotíme a umisťujeme do kategorie Bazarové trezory na našem e-shopu Saffort. Všechny trezory které fotíme a dáváme na weby vždy manuálně a pečlivě kontrolujeme fyzicky. Vždy probíhá kontrola západe, funkčnosti zámku a svárů trezorů. Má-li poškozený trezor jakékoliv vady, vždy je zmíníme v popiseh trezoru. Co se týká samotné záruky u poškozených trezorů ta vám samozřejmě zůstává a to po dobu 2 let.

Trezory mohou velmi jednoduše skončit v naší kategorii Bazarové trezory, není to nic neobvyklého. Použité trezory nevykupujeme od klientů a proto veškeré zboží co v naší kategorii Bazarové trezory najdete, je zboží které se akorát vrátilo z přepravy. Všechny trezory jsou vždy ozkoušeny před samotným prodejem.

Najděte trezor II. Jakosti rychle a bez problémů

Jak jsme již zmiňovali, veškeré zboží které se nám vrátí z přepravy je vždy testováno našemi experty. Není se tedy třeba bát že kupujete trezor který je nefunkční. Zboží které naši specialisté považují za nefukční jde ihned na likvidaci. Při pořízení použitého trezoru na zbraně získáte hned dvě výhody v jednom : skvělý trezor za skvělou cenu. Podívejte se prosíme do naší kategorie Bazarové trezory a najděte si ten pravý pro vás. V případě dotazů jsme k dispozici na naší lince či e-mailu a chatu.

DŮLEŽITÉ ODKAZY:

Trezory na 3 zbraně; Trezory na 5 zbraní; Trezory na 6-7 zbraní; Trezory na 10 zbraní; Trezor na 20 zbraní; Malé trezory na zbraně; Trezory na lovecké zbraně; Trezory na zbraně s certifikátem; Trezor na pistol; Trezor na kratke zbrane; Trezor na dlouhe zbrane; Kombinovaný trezor na zbraně Trezor na zbraně do zdi ;Malé trezory do zdi Nábytkové trezory; Malý trezor a mini trezor; Malé domácí trezory; Levné sejfy – Levné trezory; Trezory na peníze Sejfy na laptop a notebook Ohnivzdorné trezory - nábytkové trezory Ohnivzdorné trezory na zbraně