Archivační ocelové skříně

 

Součástí každé menší či větší firmy, by jistě měla být bezpečnost. Bezpečnost jde charakterizovat všemi možnými způsoby.

V prvé řadě jde samozřejmě o bezpečnost zaměstnanců a dodržování požárních směrnic. Je však také potřeba myslet na situace, kdy jsou v ohrožení důležité dokumenty související s chodem společnosti, to znamená šanony plné smluv, v bankách potom platební karty, piny a jiné. 

Archivační ocelové skříně, trezory a podobné slouží právě k tomu, abyste bezpečně uložily vaše cennosti a dokumenty, které se nevejdou do menšího nábytkového trezoru.

Tyto skříně jsou většinou vysoké minimálně 1,3 m, s dostatečným množstvím úloženého prostoru a dostatečným množstvím polic. Police jsou vždy odnímatelné a volně nastavitelné. Naleznete i archivační skříně s vnitřními schránkami se samostatným zamykáním. Vše je k dispozici, jen je třeba počítat s extra poplatky.

 

Je zde značný rozdíl v produktech jako je archivační ocelová skříň a archivační trezor. Archivační skříně patří mezi levnější varianty se sílou plechů okolo 6-10mm a většinou tak nedisponují potřebnými certifikacemi. To však neznamená, že neplní veškeré potřebné funkce. Jsou takřka nedobytné. Výhodou ovšem je, že zloději většinou ke skříním s dokumenty nemíří.

Archivační trezory se pohybují okolo částek 70-200tis. Kč, pochopitelně i více, zde je však nutné podotknout, že pokud chcete umístit do trezoru munici, drahé šperky, zlaté cihly či větší hotovost, můžete se cítit velmi bezpečně, tyto typy trezorů disponují evropským certifikátem EN1143-1 v různých bezpečnostních kategoriích.

Jak připomínáme vždy a pokaždé, archivační trezor je vždy potřeba ukotvit dle bezpečnostních pravidel od výrobce. Archivační skříň neplní svou funkci, není-li připrevněna.

Na saffort.cz naleznete aktuálně archivační skříně od českého výrobce T-SAFE, Rakouského výrobce Rottner a Italského výrobce Mottura.

Společnost T-SAFE je velmi flexibilní, tudíž je možné vždy individualně poupravit velikost, hloubku, šířku samotné skříně či počet polic a vnitřní schránku.

Doprava archivačních ocelových skříní je po celé ČR a SK zdarma, neváhejte se na nás proto obráti s prosbou o kalkulaci či pomoc s výběrem. Trezor doručíme po Praze, Brně ale i po jiných menších městech či vesničkách zcela zdarma!

Navštivte naší kategorii archivační trezory na www.saffort.cz

Váš SAFFORT