Čas vs Váš trezor


Na světe v podstatě neexistuje trezor, do kterého by nebylo možné se vloupat, bohužel, ovšem každá bezpečnostní třída trezorů poskytuje čas daný pro lupiče za jak dlouho se cca dostanou do příslušného sejfu. Většina zlodějů si tak troufá na trezory menší, respektivě méně bezpečné a většinou schovaných na místech kde mají zloději na krádež klid. Je tedy nezbytné zajistit, aby vnitřní strana trezorů (totéž platí pro trezory na zbraně), byly přichyceny k podlaze a na zádech trezoru, je-li k tomu sejf uzpůsoben. Ujistěte se při koupi trezoru, že trezor splňuje veškeré bezpečnostní prvky které od trezoru očekáváte. Pokud nesplňuje výše uvedené parametry, nekupujte ho.

Čas vs loupež


Trezory které nejsou připevněny k podlaze, i když to bude sejf s váhou okolo 500kg není zas až tak těžké jakýmkoliv nástrojem co nalezne zloděj v domě posunout či vypáčit. Trezor není na škodu i překrýt různým vybavením, které by při jeho odstranění mohlo vzbudit či dát vědět sousedům. Existují zloději připravení a nepřipravení. Ti kteří o vašem trezoru již vědí a podaří se jim dostat přes vaše zabezpeční až k sejfu, mají většinou již připraveno potřebné nářadí. Vždy proto přichycujte Váš trezor ke zdi a k podlaze!


Vždy přemýšlejte velmi vážně i o instalaci alarmu či bezpečnostních dveří do vaší nemovitosti. Když se alarm spustí, vysoký tón a neklid který se v tu chvíli spustí u zloděje ho donutí co nejrychleji opustit Váš domov či firmu.


V zásadě jsou trezory které otevře zloděj amatér do 10-20 min. hrubou silou.


To jsou trezory v částkách od 500 - 5000,- CZK.
Po té trezory od 6000 - 15000,- CZK zde bude mít zloděj amatér co dělat po dobu 2-5 hodin.
Trezory od 16000 - 50000 většinou zloděj amatér poškodí, ovšem nepodaří se mu trezor otevřít klidně týden. Trezory v dalších bezpečnostních třídách si dovolujeme říci otevřou pouze velmi připravení profesionální zloději s potřebnými nástroji.

Čas vs loupež
Neváhejte nás kontaktovat kdykoliv a poradit se o výběru vhodného trezoru. Naše kanceláře Saffort.cz se nachází v Praze, ovšem jsme zde každý den od 9:00 - 18:00 pro Váš na telefonu či emailu.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.


Váš SAFFORT