NOVINKA - Certifikované trezory na zbraně BRIHARD HUNTER PRO

Vážení klienti,

 

jsme velmi rádi že Vám můžeme představit novinku v nabídce našich internetových obchodů s trezory a to certifikované trezory na zbraně řady BRIHARD HUNTER PRO.

Trezory jsou v nabídce jak s klíčovým zámkem pro 3 a 5 zbraní, tak elektronickým zámkem pro 5 a 6 dlouhých zbraní.

BRIHARD HUNTER PRO jsou tak nejlevnější trezory na zbraně s certifikátem na
českém a slovenském trhu. Certifikovaný zámek je designově velmi vydařený a věříme že bude patřit mezi velmi oblíbené.

Velmi vydařeným trezorem na zbraně je kombinovaný trezor na šest dlouhých zbraní a velkým úložným prostorem na vybavení pro lovce a myslivce BRIHARD HUNTER PRO 6 E. Tento trezor má k dispozici elektronický zámek třídy S1, je možné jej ukotvit k podlaze či ke zdi. Svou vahou předčí většinu kombinovaných trezorů.

V nabídce dále naleznete trezor BRIHARD HUNTER PRO 3 s klíčovým zámkem na čtyři dlouhé zbraně, trezor je možné ukotvit k podlaze či ke zdi. Věříme že i tento svou bytelností potvrdí svou kvalitu za krásnou cenu 6.390,- Kč.

Dále v nabídce naleznete dvě varianty certifikovaných trezorů na zbraně BRIHARD HUNTER PRO 5 s klíčovým zámkem a BRIHARD HUNTER PRO 5 E s elektronickým certifikovaným zámkem. Tyto trezory na zbraně mají 5 pěnových úchytek na zbraně a vnitřní kobereček proti poškrábání pažby. Trezory BRIHARD HUNTER PRO jsou zároveň vybaveny vnitřními uzamykatelnými schránkami na klíč s dvěmi klíčky.

Každý s trezorů doručujeme k naším zákazníkům zdarma z našeho skladu v Praze. Trezory HUNTER PRO naleznete zanedlouho i u našich partnerů po celé České republice a to jak v internetových obchodech tak v kamenných prodejnách obchodů s vybavením pro lovce a myslivce.

Váš SAFFORT