Trezory české výroby T-Safe

 

Firma T-Safe se zabývá výrobou trezorového vybavení. Jedná se o Nabídka zahrnuje široký sortiment stěnových a nábytkových trezorů, bezpečnostních schránek, skříňových trezorů, archivačních skříní, trezorů na zbraně.


Továrna je také ochotna vyschlechnout veškeré klientovi individuální požadavky a sestrojit tak trezor na základě bližších specifikací.

 

Nově v nabídce - Český výrobce T-SAFE

 

Společnost T-Safe je tradičním výrobcem sejfů, trezorů a bezpečnostních skříní v ČR.

 

video

V naší nabídce naleznete trezory zbraňové, nábytkové sejfy, bezpečnostní a pancéřové trezory a trezory do zdi od tohoto českého výrobce.

U všech výrobků platí garance 2 let.

 

Výrobce T-SAFE je velmi flexibilní společností a proto Vám nabízíme veškeré typy zámků od elektronických, kombinačních a klíčových.

Všechny individulní požadavky je třeba vždy řešit se specialisty SAFFORT.

Doprava trezorů T-SAFE je zdarma po celé ČR.

Trezory bude společnost SAFFORT distribuovat i na další partnery a zbrańové obchody po ČR, kde si budete moci tyto trezory osobně v klidu prohlédnout.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a s výběrem trezorů vám online poradíme a to vždy za tu nejvýhodnější cenu.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

 

 

Váš SAFFORT