Pokladničky, boxy, trezory, spoření pro děti

Trezory, sejfy, boxy a pokladničky pro děti

 

 

Učit vaše děti šetřit od raného dětství, je velmi důležitou součástí jejich vývoje a výchovy, která by se měla stát součástí každé rodiny.

Vštípit dětem bezpečnost a ochranu majetku považujeme za velmi důležitou oblast.

Lidé velmi často otvírají dětem účty v bankách, kam spoří dětem peníze, ovšem dítě se fyzicky s penězi setká až ve věku 15 let, kde obdrží platební kartu a v 18 letech, kde obdrží veškeré přístupy k samotnému účtu.

Další variantou jsou malé pokladničky jako prasátka a malé uzamykatelné skříňky,boxy.

 

Tuto variantu považujeme také za velmi úspěšnou a proto si i u nás tyto pokladničky a boxy můžete pro své nejmenší vybrat.

 

Pořídit si v dnešní době trezor je velmi jednoduché jak pro Vás, tak pro vaše příbuzné, rodinu, děti.

Malé domácí sejfy a trezory jsou ve velmi příznivých cenových hladinách pro každého.

Ty naše si pořídíte již od 999,- CZK a to již s elektronickým zámkem!

Naučte proto své milované jak použít malý, domácí trezor a uvidíte, že si ukládání kapesného, svých vzácných maleb a lego figurek do pokladniček a trezorů velmi zamilují.

Vybrat si u nás můžete v pohodlí Vašeho domova v kategorii „ Domácí trezory „ bez toho, abyste museli vážit cestu kamsi do neznáma.

Garantujeme 2 letou záruku a garanci návratnosti peněz v případě, že nebudete ze zbožím spokojeni a to i s úhradou dopravy zpět k nám na sklad.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

 

Váš SAFFORT

logo