Domácí trezory Brihard

 

značka malých sejfů a mini trezorů Brihard, naleznete na Evropském trhu nově. Trezory Brihard jsou výrobním artiklem a dítětem naší společnosti SAFFORT. Na základě spousty požadavků od klientů po celém světě na levné trezory vhodné do domácností, jsme se rozhodli vytvořit škálu trezorů Brihard. 

Malé trezory Brihard jsou aktuálně distribuovány přes spousty partnerů jak v ČR tak v Evropě. Trezory Brihard naleznete opravdu všude. Na trhu již dříve kolovaly zvěsti ohledně trezorů Comsafe a jiných lacinných trezorů, které bylo údajně možné otevřít zapomocí " brambory" a běžného bouchnutí z horní části trezoru, přitom se otevřel elektronický zámek.

Tyto testy nepovažujeme za seriózní. Netvrdíme že na trhu se neobjevují vadné produkty, ovšem klientí musí počítat s tím, že si kupují necertifikovaný, tedy neatestovaný trezor pro domácí použití na minimální hotovost a né příliš hodnotné cennosti.

Počítejte vždy s tím, že při pořízení trezoru v cennové hladině od 500,- CZK do 5000,- CZK vždy pořízujete trezor, který většinou plní certifikaci Z1,Z2 či S1 evropských směrnic.

Trezory Brihard tedy narovinu zařazujeme mezi trezory necertifikované s velmi malým stupněm zabezpečení, ovšem slouží právě pro základní účely a pro úschovu menší hotovosti či cenností. Samotná obsluha je velmi jednoduchá. Naleznete u nás trezory s elektronickým či klíčovým zámkem.

Přemýšleli jste jak schovat klíče od drahého vozu, peníze či šperky před svými dětmi či návštěvou vašeho domova? Právě proto zde trezory Brihard jsou.

Níže Vám představíme jednotlivé trezory : 

Brihard Junior - Jedná se o mini trezor s možností uchycení ve spodní a zadní straně trezoru. 

Trezor může být vyučit jako pokladnička pro děti či pro ty nejmenší položky, které potřebujete bezpečně schovat do skříně či jiného menšího prostoru. Elektronický zámek funguje s dvěmi AA bateriemi ( nejsou součástí balení ).

Brihard Home grey/blue - Trezor střední velikosti s možností uchycení ve spodní a zadní straně trezoru.

Trezor vhodný pro uložení menší zbraně, hotovosti, šperků či platební karty.

Brihard Family - Trezor středně větší velikosti s možností uchycení ve spodní a zadní straně trezoru.

Trezor vhodný pro uložení menší zbraně, hotovosti, šperků či platebních karet.

Brihard Laptop - Trezor šířších rozměrů s menší výškou, možnost uchycení ve spodní a zadní straně trezoru.

Trezor vhodný pro uložení dokumentů, notebooku, šanonů, středně větší střelné zbraně, pistole, hotovosti, šperků.

Brihard pistol / XL - Trezor s klíčovým zámkem středně větších rozměrů s možností uchycení na spodní a zadní straně trezoru.

Trezor vhodný na uložení střelné zbraně/pistole, munice, šperků, hotovosti.

Brihard Business - Trezor s klíčovým zámkem větších rozměrů/výšky, s možností uchycení trezoru ve spodní a zadní straně trezoru.

Trezor s vnitřní policí/výjimatelná. Vhodné pro uložení zraně/menšího samopalu, zbraně se sklápějící pažbou, nábojů, dokumentů, hotovosti, pokladniček.

Vybírejte proto pečlivě a s uvážením účelu, pro který bude sejf sloužit.

Váš SAFFORT