Hotelové trezory, sejfy, skříňky

Hotelové trezory, sejfy, schránky

Jste-li návštěvníky hotelů, velmi často narazíte na pokojích na hotelové sejfy všech velikostí. Je to vždy velmi příjemné, uschovat své cennosti bezpečně i po odchodu z pokoje. Své cennosti je potřeba schovat před zaměstnanci hotelů, uklízečkami a dalšími nezvanými hosty. V České Republice, existuje spousta hotelů, jejichž majitelé chtějí instalovat do svých pokojů hotelové mini trezory elektronické či trezory na klíč.

Jak se liší trezory hotelové od trezorů běžných?

Za prvé, je důležité si uvědomit, že ve většině případů, trezory v hotelových pokojích nejsou nijak zvlášť bezpečné, protože obvykle jsou namontovány do skříně, odkud mohou být vytrženy. Někdy jsou připevněny minimálně a jejich stěny jsou tenké. Tyto trezory nejsou těžké, protože to je nemožné, umístit těžký trezor do skříně. Je to pochopitelné, protože samotný hotel je relativně bezpečné místo a trezory v hotelových pokojích jsou určeny pro zajištění předmětů proti personálu hotelu a případně malých zlodějů. Hotelový host by si neměl myslet, že může v hotelovém pokoji uchovávat extrémně cenné předměty a hotovost, ale vždy pokud je to možné mít vše důležité sebou a v hotelových trezorech, uchovávat zejména věci jako jsou pasy a malá hotovost či klíče od vozidla.

Obvyklým typem zámku v hotelových trezorech, je zámek elektronický, výhody tohoto zámku jsou :

⦁ snadné kódování s individuálním kódem - zpravidla za účelem uzamčení sejfu. Je třeba zavřít dveře trezoru a zadat vlastní kód, skládající se z několika symbolů (obvykle mezi 3 a 8); Někdy máte také musíte zmáčknout tlačítko uzamčení.

⦁ Hotelové trezory,  musí mít vždy alternativní konstantu,  s možností měnit  kód, nebo náhradní mechanický klíč. Někdy se stává, že hosté hotelu zapomenou, co zadali za kód a poté personál hotelu, například manažer, který je odpovědný za to, že má odemknout trezor, použije tzn. Master kód či příslušný bezpečnostní klíč. Jedná se o velmi důležitou část, protože v případě, že hosté hotelu zapomenou kód k trezoru a není tam žádný alternativní kód / klíč, tak je zde jediná varianta a to otevřít trezor na tvrdo za pomocí technika, přičemž se samotný trezor většinou zničí.

Prodejní cena našich trezorů je velmi příznívá a dovolit si je může opravdu každý.Nejlépe si vyberete trezor online, bez starostí a zbytečného navštěvování obchodů. Pro snažší výběr můžete využít našeho nástoje pro výběr, který Vás navede do potřebné kategorie pancéřové trezory, trezory na zbraně, trezory do zdi, trezory do podlahy, trezory na klíče, hotelové trezory, ohnivzdorné trezory aj. Naše trezory jsou dostupné s dopravou zdarma po všech městech nejen v Praze, Brně, Ostravě ale i v každé menší vesničce.

Váš SAFFORT

logo