Mottura trezory | Saffort

Prodali jsme první Mottura trezor již  v roce 1998. Od té doby jsme prodali mnoho trezory tohoto italského výrobce a v podstatě jsme se nesetkali s jedinou reklamací či vrácením zboží. Mottura je ve svém oboru totiž unikátní výrobce. Jejím hlavním cílem je kvalita, která je vždy dodržována. Jedná se o výrobce, který překračuje očekávání klienta ve většině případů.

Mottura byla založena v Turíně, Itálie v roce 1972 v průběhu hlavního italského průmyslového růstu. Společnost rostla rychle. Od počátku činnosti se Mottura specializuje na oblasti zabezpečovacích produktů. Jejich bezpečné zámky dveří a trezorů byly okamžitě označeny za velmi spolehlivé a za kvalitní značky. Všechny výrobky Mottura jsou 100% vyrobeny v Itálii. Důvodem je, že firma nedělá žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu.

Výrobky Mottura se vyváží do 60 zemí na 5 kontinentech. Společnost je světovým lídrem v oblasti bezpečnostních zámků a vysoce kvalitním zpracování trezorů.

Jaké jsou vlastnosti Mottura trezorů? Za prvé, téměř všechny trezory společnosti byly certifikovány podle standardů EN14450 Evropské unie a jsou v souladu s S1 nebo S2 třídami. Je důležité si uvědomit, že Mottura trezory překračují požadavky této normy. Mottura bezpečně zaručuje nejen bezpečnost, ale také velmi kvalitní design.

Mottura a jejich nabídka obsahuje : 
⦁ Široký výběr certifikovaných stěňových trezorů;
⦁ Podlahové trezory;
⦁ Kvalitní stojací trezory;
⦁ Depozitní trezory / Vhozové trezory
⦁ Hotelové trezory  jsou jedny z nejlépe vypadajících, luxusních  trezorů v tomto segmentu trhu.

Je důležité si uvědomit, že Mottura nabízí velmi netradiční a jedinečné zámkové mechanismy :


⦁Bezpečňostní zámek v kombinaci se závislými otočnými mechanickými zámky.
⦁Elektronický zámek v kombinaci s klíčovým bezpečnostním zámkem. Jedná se o velmi bezpečnou variantu.
⦁ Unikátní mechanický zámek, který nemá žádné ekvivalenty s dalšími výrobci. Jedná se o kombinaci mechanických    otočných kol v kombinaci s klíčovým zámkem. Jsou na sobě závislé. Jedná se tak o jednu z nejbezpečnějších variant trezorových zámků na evropském trhu.
⦁ Elektronické zámky Mottura ,  jsou vybaveny následujícími dvěma typy elektronických zámků:


⦁ Elektronický zámek ovládaný stiskem číselných tlačítek je běžný způsob. Po úspěšném zadání kódu se automaticky odemknou motorizované západky trezoru.
⦁ Nový Mottura Otočný dotykový zámek, jehož kombinace se zadává stiskem prstu a jeho otáčením po elektronickém zámku a zadáváním tak správných kombinací, na obě strany. V současné době podobný na trhu nenaleznete.


Mottura je skutečně unikátní výrobce trezorů, jejichž produkty se vyznačují bezvadnou kvalitou, technickými inovacemi a výjimečným designem. Tyto produkty nejsou levné, ale cena Mottura trezorů, podle našeho názoru, je plně kompatibilní s hodnotou a kvalitou kterou si klient zaplatí.

Trezory tak naleznete opravdu jen na našich e-shopech, protože nám Italská továrna svěřila důvěru v prodeji jejich výrobků na trzích v Litvě, Lotyšsku, Česku, Slovensku a Polsku.

Trezory naleznete v našich online kategoriích trezorů do zdi a bezpečnostních trezorů.Doprava trezorů Mottura je zdarma vždy od 2-4 dnů až po 6 týdnů, vše záleží na aktuální dostupnosti našich skladů.

Váš SAFFORT