Protože na partnerství záleží!

 Partneři SAFFORT, s.r.o.

Naši partneři jsou pro nás někým, na koho se můžeme vždy spolehnout, v koho máme plnou důvěru, cítíme odhodlání a chuť jít kupředu.

Vždy ctíme vzájemný respekt a otevřenost k novým poznatkům.

Naši partneři jsou dodavatelé, výrobci, obchodníci, internetové obchody, obchody se zbraněmi, státní orgány a instituce, mezinárodní společnosti a především občané. Každého z nich si velice ceníme a velmi rádi uvítáme partnery nové.

 

Ve zkratce bychom Vám velmi rádi představili skvělé Evropské výrobce velmi kvalitních trezorů a sejfů do zdi, trezorů na zbraně, trezorů a sejfů do podlahy, skříní a schránek na klíče, pancéřových trezorů, ohnivzdorných trezorů, ocelových skříní, domácích a nábytkových sejfů a trezorů, skříní na krátké zbraně, skříní na dlouhé zbraně, luxusních trezorů, hotelových sejfů a trezorů a malých pokladniček a boxů.

 

Rakouský výrobce ROTTNER

Pod Rakouského výrobce můžeme zařadit značky jako COMSAFE, který se soustředí na klasické domácí, firemní trezory, zbraňové skříně a trezory a schránky na klíče.

Dále pak značku YALE, tyto trezory najdete v sekci domácí trezory a ohnivzdorné trezory, zde je ovšem potřeba počítat s nejnižším limitem zabezpečení!

Pod Rakouským výrobcem naleznete i značku Sentry safe. Jedná se o velmi kvalitní ohnivzdorné trezory a sejfy, testované za přísných podmínek a vysokém žáru do 1000 stupňů celsia po dobu 40 a 60 minut.

Samotná značka Rottner disponuje obrovskou nabídkou trezorů a sejfů všech velikostí a možností.

vních schránek co do materiálu, tvaru, barvy a velikosti, jakož i umístění otvoru pro vhod. (Zepředu, zezadu, z vrchu).

 

 

 

 

YALE

Trezory a sejfy yale naleznete v sekci domácích trezorů a ohnizvdorných trezorů, jedná se o trezory necertifikované a trezory k domácímu použití. Tyto malé trezory a sejfíky splní základní požadavky klientů.

 

SENTRY SAFE

Společnost Sentry®Safe byla založena v roce 1930 v USA Johnem D. Brushem Sr. a Willardem Punnettem.

Trezory a sejfy Sentrysafe jsou vysoce kvalitní ohnivzdorné sejfy s působnostní na trhu přes 80 let!

Tyto ohnivzdorné sejfy velmi doporučujeme!

Působí v 50 různých zemích světa. Vyprodukuje přes 200 nových typů trezorů ročně!

 

 

KONSMETAL

Trezory a sejfy Konsmetal, jsou největším Polským výrobcem pancéřových, bezpečnostních trezorů a skříní na zbraně. Jedná se o trezory v nejvyšších bezpečnostních třídách podle evropské směrnice EN1300.

 

MOTTURA

Trezory a sejfy Mottura jsou na Evropském trhu známy hlavně skvělými zámky, výbornou propracovaností a elegantností v každém směru. Jedná se především o trezory do zdi, trezory do podlahy s mechanickými, kombinačními a elektronickými zámky. Trezory jsou unikátní svým zpracováním a jednoduchostí pro každodenní chod.

BRIHARD

Trezory Brihard, jsou výrobkem společnosti SAFFORT. Jedná se o nejvíce oblíbený produkt v kategorii zbraňových trezorů a skříní a domácích trezorů. Ve velmi brzké době chystáme také výrobu ohnivzdorných trezorů. Trezorů Brihard se prodá na stovky měsíčně ať už u našich partnerů či přímo na specializovaném e-shopu saffort.cz. Naše trezory naleznete také v obchodech se zbraněmi po celé České republice.

SAFETRONICS

Trezory a sejfy Safetronics jsou v naší nabídce od dubna 2016 a považujeme tak tohoto československého výrobce za velmi silného hráče na českém a slovenském trhu s trezorovým vybavením. Naleznete u nás trezory na krátké zbraně, trezory a skříně na dlouhé zbraně, domácí trezory, hotelové trezory.

TECHNOMAX

Trezory a sejfy technomax jsou nejprodávanějším trezorovým vyvabením v Itálii. Tato Italská značka disponuje velmi kvalitními trezory do zdi, domácími certifikovanými trezory, nábytkovými trezory a to vše s platnými dokumenty dle evropských směrnic.

 

Velmi rádi uvítáme jakoukoliv novou spolupráci, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Jen u nás naleznete pohodlí při výběru online a prodej těch nejlepších trezorů ve svých kategoriích.

Doprava je zdarma nejen po městech jako Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Plzeň a jiná větší města, ale trezor v jakékoliv váze a velikosti Vám dovezeme zdarma až k Vám, protože jak jsme se zmínili v úvodu článku, na partnerství záleží.

 Váš SAFFORT tým