Brihard sejfy a trezory | Saffort

 

Brihard trezory jsou k dispozici v několika různých řadách: Sejfy Brihard home  jsou určeny pro ty, kteří hledají spolehlivý produkt za výhodnou cenu.Tyto trezory zahrnují různé velikosti a jsou vhodné pro skladování větších i menších předmětů,dokumentů, souborů s dokumenty a počítačů. Řada Brihard Protector je určena pro ty, kteří potřebují trezory s vyšší úrovení zabezpečení. Hledáte požární trezory? Pak zvolte požární sejfy Brihard Fire série testované a schválené pro 60 minut ohnivzdornosti na papír a 30 minut ohnivzdornosti pro bankovnky, a jiné papírové dokumenty. Schváleno SP Technical Research Institute Švédska.

Hledáte certifikované protipožární a  bezpečnostní trezor? Vyberte si Brihard Sumo trezory, které byly certifikovány jako bezpečnostní trezory po zasedání Evropské unie standardní směrnicí EN14450 a jsou v souladu s bezpečnostní třídou S1.Trezory Brihard Sumo  jsou certifikovány jako požárně odolné podle NT FIRE 017 standardu. To znamená, že jsou ohnivzdorné až 120 minut pro papírové dokumenty v závislosti na modelu sejfu. Brihard Sumo trezory se vyznačují vysokou hmotností (do 228 kg), což zabraňuje zloději aby trezor odnesl.

Ti, kteří hledají trezory s nejvyšším stupněm zabezpečení by se měli rozhodnout pro luxusní Brihard Grand série. trezory řady Brihard Grand jsou certifikovány jako bezpečnostní trezory dle směrnic Evropské unie, standardem normyČSN EN 1143-1 v I. bezpečnostní třídě a v bezpečnostní ohnivzdorné třídě NT FIRE 07. Jsou ohnivzdorné pro papírové dokumenty po dobu 60 minut.

Řada Brihard Hunter jsou zbraňové skříně určeny k ukládání loveckých a jiných zbraní,  s uložením pro 3-5 dlouhých zbraní. Zbraňové trezory jsou přísně kontrolovány předpisy dle evropských směrnic. Může se lišit částeně dle země kde se dané trezory na zbraně prodávají. Zbraňové skříně Brihard Hunter 3 a Brihard Hunter 5 jsou ideálním řešením pro lovce kteří vyžadují hlavně bezpečí rodiny a ochranu svých zbraní před nezvanými návštěvníky.