Stěhování trezorů, manipulace s trezory, doprava trezorů

Velmi zásadní otázkou při nákupu trezorů je, jak trezor dostat domů. tedy jak trezor nastěhovat. Ano manipulace s trezorem může hrát velkou roli při výběru. SAFFORT ovšem tyto otázky řeší za Vás či řeší společně s vámi.

Váha trezorů vs stěhování trezoru

Váhu trezorů je třeba řešit v případě, že chcete umístit trezor do patra s nezpevněnou podlahou či na nově položenou plovoucí podlahu, která by větší váhu také nemusela vydržet. Je třeba podotknout, že zde řešíme trezory s váhou nad 100 kg. Všechny menší váhy trezorů musí jakákoliv podlaha snést. V případě trezorů nad 100 kg se doporučujeme zamyslet nad tím, zda-li bude stát trezor na betonu či staré dřevěné podlaze která by váhu trezoru nemusela snést. Velmi důležité při stěhování trezoru je také zjistit si od statika kritéria které daný objekt má a nosnost kterou dokáže podlaha snést. 

Jako další otázka kterou si spousta klientu pokládá je, " Co při stěhování a stěhování trezoru do nového domu či kanceláře, to bude peněz za přepravu trezoru a vystěhování trezoru ven z baráku". Ano je to velmi zásadní otázka. Velký těžký trezor si lidé kupují většinou v případě, že jsou již zabydleni a plánují v domě či bytě zůstat hodně let. Kancelářské prostory většinou trezory vybaveny už jsou, ale i tak velmi často stěhujeme trezory do pater nových budouv i starších kanceláří. Je-li trezor stěhován do I. patra a výše, vždy řešte nejdříve se statikem do jaké váhy trezor vybrat. Je třeba předejít neštěstí.

Manipulace s trezory

Volá nám spousta klientů a vyhledává trezory na zbraně s nízkou váhou. Ano máme takové v nabídce a to Rottner GUN-1  s 8 kg, Rottner GUN-5 se 16 kg a Rottner GUN-5 EL se 16 kg, ovšem je třeba říci, že se jedná o „ plechové skříně„. Majitelé zbraní si je ovšem pořizují právě kvůli možnosti s skříň stěhovat z patra do patra.

Stěhování těžkých trezorů může být problémové, ovšem ne nemožné. V dnešní době existuje spousta stěhovacích zařízení  s automatickými motůrky pro jednoduchý zdvih, se kterými se téměř nenadřete. Není třeba mít takový vozík, doma, dají se velmi jednoduše zapůjčit u různých firem po ČR a SK. Stěhování trezoru se tak stává jednodužším.

Samotná doprava při stěhování trezorů

SAFFORT poskytuje všem svým klientům dopravu zdarma pro trezory nad 12.690 CZK či 690 EUR. Doprava trezoů do 50 kg vás vyjde na 99 Kč s DPH. Pojďme ale rozlišit dopravu trezoru a stěhování trezoru v číslech a faktech. Ceny za dopravu trezoru jsou pevné a neměnné. Co se týká stěhování trezoru, tak zde se vždy kalkuluje s klienty individuálně. Stěhování trezoru vám zajistíme přes lokální stěhovací firmy po obdržení a domluvení všech možných překážek při stěhování trezoru. V otázkách dopravy, manipulace či stěhování trezorů nás neváhejte kontaktovat a my Vám vše rádi vysvětlíme.

Váš SAFFORT