Trezor se zámkem na otisk prstu Trezor s biometrickým zámkem Burg Wächter

Konečně můžeme říci že na české i slovenské trhy konečně dorazily zámky s kvalitním biometrický zámkem k trezorům.

.


Na trzích se již vyskytovaly trezory i sejfy s biometrickým zámkem, ovšem jednalo se o nekvalitní, necertifikované zámky na otisk prstu, které disponovali většinou " certifikovaným " elektronickým zámkem a otisk prstu sloužil spíše jako pozlátko jdoucí ve stopách pokroku.


U těchto sejfů na otisk prstu většinou obdržel platný certifikát " dodatečný " elektronický zámek a biometrický zámek byl většinou jen na parádu.

Dnešní doba smart phone technologie a domovních zámků, kde se biometrické zámky využívají již poměrně dlouho, ovšem vyžaduje vývoj i v oblasti trezorové techniky a proto dorazily na naše trhy trezory na otisk prstů,  biometrické zámky továrny Burg Wächter.

Biometrické zámky nejsou vázány pouze na jednoho uživatele, ale může je ovládat až 24 uživatelů. Trezory lze otevírat buďto za pomocí otisku či za pomocí elektronického zámku. Samozřejmě rychlejší a pohodlnější vždy bude otisk prstu. Dost klientů ovšem samotnému biometrickému zámku nebude důvěřovat. Vše funguje v podstatě na stejné bázi jako u chytrých telefonů, až na to že mobilní telefon je vázán na jednoho uživatele.

.

Certifikovaný trezor na otisk prstu, biometrický zámek je prozatím dostupný pouze u trezorů vyšších bezpečnostních tříd a v cenách od 60.000 Kč/2.220 EUR.

Všechny trezory podléhají certifikacím : Zámek třídy B,  homologovaný dle VdS a certifikováno dle ECB.S dle EN 1300.

Trezory se zámkem na otisk prstu tak považujeme za krok dopředu a za nás určitě schvalujeme.
Doufáme, že Vám velmi brzy nabídneme i trezory s otiskem prstu v nižších cennových hladinách.Nyní pro Vás máme připraveny 3 modely v kombinaci elektronický zámek + biometrický zámek.

V případě že byste hledali menší provedení či levnější provedení trezoru s biometrickým zámkem, prosíme kontaktujte nás na naší lince 800 900 789 či e-mailu [email protected] . Náš partner Bürg Wachter je velmi flexibilní a společně tak nelezneme řešení pro Vaší firmu či domácnost.

O výrobci

Burg Wachter započal své dílo už v 19. století, bezpečnostní trezory BURG-WÄCHTER mají za sebou silnou historii a vybudovali si velmi silné zázemí na Evropských trzích. Ochranná známka Německé kvality, rodinná tradice se zkušenostmi a informacemi předávanými z generace na generaci pracující v synchronizaci s firemní filozofií. Díky těmto vlastnostem se společnost Burg-WÄCHTER stala silným partnerem v oblastni zabezpečení. Bezpečnostní trezory BURG-WÄCHTER kombinují to nejlepší z obou světů - nejmodernější inovace a know-how, které jde ruku v ruce s moderními doplňky a bezpečností.

Výrobní linka
BURG-WÄCHTER vyrábí a poskytuje téměř vše v oblasti zabezpečení:
Zámky, Alarmy, Trezory, Sejfy, Trezorové dveře.

Typy Trezorů BURG-WÄCHTER

Velké trezory na dokumenty a pokladny. Ohnivzdorné trezory. 
Malé peněžní trezory a trezory na dokumenty
Všechny výrobky, které prodáváme, jsou vybaveny elektronickými zámky.
Položky uložené uvnitř mohou být pojištěny dle zákona.

Jsou skutečnými profesionály v oblasti a my jsme rádi, že zastupujeme jejich značku.


Kde koupit trezory BURG-WÄCHTER?
V současné době si můžete zakoupit své produkty na internetovém obchodě Saffort. Nové trezory na prodej jsou k dispozici, abyste k okamžitému dodání. Většina trezorů z BURG-WÄCHTER je silně zesílená, mimořádně bezpečná a protipožární a je vybavena elektronickými zámky. Výrobky špičkové kvality prodáváme za rozumnou cenu, když vezmeme v úvahu výhody a pozitivní vlastnosti, které BURG-WÄCHTER poskytuje.
Tyto produkty můžeme dodat do Prahy, Bratislavy, Trnavy, Plzně, Ostravy, Prešova a dalších měst měst a každé další vesnice či města.

Jak si vybrat nejlepší trezor od firmy BURG-WÄCHTER?
Za prvé, každý produkt má podrobný popis tedy najít přesné specifikace není problém. K dispozici je filtr který vám vyselektuje jen to co hledáte. Pokud si nejste jisti co koupit raději volejte či piště naším specialistům abyste dostali přesně to co hledáte.


Doporučení od našich specialistů
Pokud hledáte vysoce kvalitní a certifikovaný trezor, BURG-WÄCHTER je jednou z nejlepších možností na trhu. Elektronické zámky, zabudované do každého produktu, jsou mnohem bezpečnější než jejich mechanické protějšky, takže máte okamžité bezpečnostní výhody oproti jiným produktům. Materiál ze kterých se trezory Burg vyrábějí jsou bezkonkurenční. Trezory jsou robustní, silné a odolné proti požáru.Celkově jsou postaveny tak, aby vydržely nátlak zlodějů a silný požár. 

Většina produktů tohoto výrobce, které prodává Saffort, může být namontována téměř kdekoli. Velké trezory jsou těžké ale i tak je nutné je kotvit. Schovávejte trezory do stěn, šatních skříní a sklepů! Nevystavujte trezory na obdiv okolí.

Váš SAFFORT