Trezory na zakázku

Není to všeobecně známé, ale ano i trezor si můžete nechat sestavit na vaše přání, stejně tak i zvolit barevné provedení či nechat trezor polepit vašimi oblíbenými motivy.

Zakázkové trezory nabízíme na Saffort.cz a Saffort.sk také a to konkrétně od dvou významných továren.

Zakázkové trezory

Mezi specialistu na zakázkové trezory patří společnost LIKTOR. Jedná se o Maďarskou továrnu, která se specializuje na luxusní zbraňové trezory. Tyto zbraňové skříně patří mezi nejkrásnější a nejlépe zpracované trezory v Evropě. Zbraňové trezory Liktor jsou výhradně vyráběny z kvalitního masivu. Řezbářské práce provedené na samotných trezorech jsou stejně tak úchvatné. Detaily, které tyto trezory nabízí, doplní skvěle například chaty, kostely, sruby a domy designované do dřeva.

Zakázkové trezory na zbraně

U zbraňových trezorů je možné si zvolit i barevné provedení podkladu z kůže. Vše je šité ručně! Je možné zvolit barvu podsvícení i barvu chromování úchytek a samotných držáků na zbraně. Všechny zbraňové trezory Liktor disponují tvrzeným certifikovaným neprůstřelným sklem. Doprava, instalace vždy zdarma! Záruka 2 roky! Neváhejte se proto poradit přímo s odborníky na saffort.cz.

Bezpečnostní skříně na zakázku 

Specialistou ne tak přes design jako přes zakázkovou výrobu je česká továrna T-SAFE. Trezory továrny T-SAFE jsou na trhu již velmi dlouho a stali se jedním z předních prodejců i výrobců trezorů. Továrna soustředí prodej trezorů primárně v České republice a to právě proto, aby mohla vyhovět individuálním požadavkům či větším zakázkám státních institucí, bank i fyzických osob. Trezory T-SAFE sice nepatří mezi nejlevnější, ale je nutné říci, že trezor si nekupujete každý měsíc a proto je třeba za kvalitu zaplatit. T-SAFE používá u svých trezorů především zámky německého výrobce MAUER, což dává trezorům právě tu bezpečnost, co od trezorů každý očekává. V nabídce má továrna i spousty skříní na zbraně a zbraňových trezorů.

Všechny zbraňové trezory této značky jsou certifikovány a splňují 15 RU a disponují zámkem třídy „ A „. Veškeré individuální úpravy, což je počet polic, výška, šířka, hloubka, typ zámku a počet děr k ukotvení můžete dopředu prodiskutovat s námi na Saffort.cz. Pokud přemýšlíte nad tím, že zakázková výroba bude drahá, není tomu tak, například police navíc Vás vyjde od 300,- Kč do 500,- Kč, vše záleží na typu a bezpečnostní třídě trezoru.