ejfy se zámky nové generace MOTTURA

 

MOTTURA je italská firma vyrábějící pravděpodobně nejbezpečnější pancéřové dveře na světe jakož i trezory a zámky pro trezory, které se vyznačují mimořádně vysokou úrovní bezpečnosti, kvality a designu. MOTTURA představuje významné inovace v oblasti trezorů a každý rok přijde s několika novinkami. Exkluzivní a jedinečné inovace předložený MOTTURA v roce 2012 továrna přišla s kombinačním 4-zámkovým zámkem. Od té doby se tímto inspirovalo více firem.
V roce 2012 představila MOTTURA bezpečnostní pojistku, která dle mého názoru, nemá ani jedinou nevýhodu.

Trezory a zámky nové generace MOTTURA

Jak trezor s takovým zámkem funguje?

Chcete-li trezor odemknout, je třeba nastavit 4 zámky do polohy do které jste je původně nastavili a zafixovali kód. Každý ze zámků lze otáčet o 20 různých poloh, což znamená že zde existuje až 160.000 možných kombinací.

Proč takový trezorový zámek je unikátní a považujeme ho za perfektní řešení?


⦁ Zabezpečení: Zámek je certifikován v souladu s evropskou normou EN 1300 - třída aplikovaná na zámky trezoru.
⦁ Pohodlí: Není třeba nosit klíč sebou
⦁ Pohodlí: Tento zámek nemá baterie- takže nepotřebuje žádnou údržbu.Oproti elektronickým zámkům kde mohou dojít baterie.
Pohodlí: Je velmi snadné změnit kombinaci odemknutí trezoru. Samozřejmě, můžete tak učinit pouze v případě, je-li trezor otevřen.
Pohodlí: Trezory od MOTTURA uvítají hlavně starší lidé, kterým se velmi často nelíbí zadávání elektronického kódu do trezoru.

Trezory a zámky nové generace MOTTURA


Trezory MOTTURA si můžete zakoupit na našich stránkách www.saffort.cz. Prodej trezorů Mottura je vyhrazen pouze pro společnost SAFFORT v ČR a na Slovensku.


V Praze, Brně i ostatních částech české republiky doručujeme vždy zdarma. Sejfy Mottura naleznete v sekci trezory do zdi a trezory do podlahy.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.


Váš SAFFORT