Trezory v Olomouci

I když v Olomouci neprodáváme trezory v kamenném obchodě, můžete si koupit trezory v Olomouci online na internetovém obchodě Saffort za rozumnou cenu a my je doručíme do vašeho domu. Snažíme se doručit sejfy co nejbliže k vašemu domovu nebo firmě a zároveň prodáváme trezory za přijatelné ceny. Naši přepravci jsou standardně vybaveni rudlíkem a budou se snažit vám s výnosem trezoru pomoci. V e-shopě Saffort najdete v Olomouci bezpečné nábytkové trezory pro domácnosti, kanceláře, hotely a další typy trezorů za velmi výhodné ceny. Společnost Saffort poskytuje trezory v Olomouci od výrobců jako: továrna Techonomax s trezory s elektronickým zámkem a certifikáty S1, Rakouská továrna Rottner, Bulharská továrna Valberg a italská továrna Mottura. Pokud jste majitelem loveckých zbraní, rozhodně nechcete, aby se k nim dostaly vaše děti. Aspoň jeden typ skříní a trezorů na zbraně by měl mít doma každý, kdo vlastní dokonce i jeden kus krátkých nebo dlouhých zbraní. Je nutné zabezpečit vaše zbraně proti krádeži a nejdůležitějšímu zajištění bezpečnosti Vaší rodiny a především zvědavých dětí. Naše trezory splňují zákonné podmínky a certifikáty pro ukládání dlouhých a krátkých zbraní a munice.

 

Bezpečně si můžete zakoupit trezory v Olomouci z domova online na e-shop bez jediného kroku do obchodu. Saffort v Olomouci poskytuje trezory od výrobců jako: Hartmann Tresore, HomeSafe, Safe-Liktor, Valberg, Technomax, BRIHARD, T-SAFE, Konsmetal a Rottner. Naše obchody Saffort naleznete v případě, že zadáte do vyhledávání Trezory Olomouc, Trezory v Olomouci či Trezory Olomouc a trezory z Olomouce, ve všech případech najdete naše internetové obchody Saffort.cz, Saffort.sk nebo Saffortszef.hu

Kriminální statistiky v Olomouci a České republice

V České republice zahrnuje celá kriminalistická statistika i vniknutí do majetku, tedy krádeže v domácnostech: pachatelé, stejně jako v předchozích letech, spáchali většinu trestných činů vniknutím do cizích domácností či firem (více než 53% z celkového počtu zaznamenaných trestných činů) a jako minulý rok došlo k poklesu tohoto typu trestné činnosti. V roce 2015 policisté zaregistrovali 5585 majetkových trestných činů, to je o 1206 případů méně než v roce 2014.

Index kriminality jako počet zločinů na 100 000 obyvatel v Brně pro období od května 2017 do 2018 došlo k 233 vloupáním do soukromých objektů a 132 chatových domků.

Váš SAFFORT OLOMOUC