Slevy na trezory

Vážení klienti, dovolujeme si Vám představit trezory v akci na našich e-shopech Saffort.cz a Saffort.sk.

Slevy na trezory vytváříme na základě aktuálních situací a požadavcích od klientů. Naši specialisté připravuji vše svědomitě a v takovém rozsahu aby naše nabídka zaujala opravdu každého klient hledajícího trezor či domácí sejf.

Největší poptávka je po zbraňových trezorech a proto i naše nabídka se soustředí primárně na zbraňové trezory nejprodávanějších značek evropského trhu.

Bezpečnostní trezory

Jsme specialisté na bezpečnostní a ohnivzdorné trezory všech evropských i českých bezpečnostních tříd a proto uplatňujeme slevy právě i na tyto oblíbené typy trezorů.

Neváhejte si vybrat i ze sejfů v akci. Malé sejfy do každé domácnosti, dílny či kanceláře jsou opravdu za bezkonkurenční ceny na trhu.

Trezory Brihard Home a Brihard Family

Jako příklad Vám můžeme dát malý sejf s klíčovým zámkem Brihard Home Pistol či jeho většího bratra Brihard Family Key ( bývalý Brihard Pistol XL ), které jsou jedny z nejprodávanějších typů sejfů na evropských trzích. Malých domácích sejfů s prodá na stovky kusů měsíčně a to pouze v české a slovenské republice. Vybrat si můžete z elektronických či klíčových sejfů.

Trezory Protector

robustnějších tříd domácích sejfů Vám doporučujeme sejfy skupiny Protector, tyto sejfy jsou naším novým produktem a už nyní si prorazily cestu na výslunní. Váha, tedy robusnost oceli vs cena jsou nesrovnatelné!

Trezory Konsmetal

Z třídy bezpečnostních, tedy certifikovaných trezorů v bezpečnostní třídě minimálně Z2, Z3 či S1 a jiných vyšších tříd si Vám dovolujeme doporučit trezory Polské továrny Konsmetal která působí na trzích s trezory již 30 let a jejich trezory patří mezi nejoblíbenější mezi bankovními ústavy. Toto naznačuje to, že trezory jsou bezpečné! Doporučujeme řadu  trezorů SL/67 či SL/45 v bílém provedení. Právě na tyto trezory se vztahuje akce!

Trezory na zbraně

Z třídy zbraňových trezorů se pak vztahuje akce a velmi příjemná sleva na trezory české továrny T-SAFE a to konkrétně SZ 3 M 10, což je krásný a bytelný trezor na 10 dlouhých zbraní!

Jako další pak opět trezor s elektronickým zámkem na 10 dlouhých zbraní Konsmetal MLB150S/6 E či s klíčovým zámkem, kombinovaný trezor na 6 zbraní Konsmetal MLB150D/6.

Sleva

Máte-li zájem o množstevní slevu, neváhejte se na nás kdykoliv obrátit, rádi se domluvíme na konkrétních cenách.