Velikost trezoru

Při nákupu jedna z prvních věcí kterou zákazník řeší bude velikost samotného trezoru a věcí do nich umístěných. K dispozici je následující pravidlo pro trezory: čím větší tím lepší. Zpočátku se může zdát, že malý trezor plně vyhovuje potřebám, ale nakonec uvidíte,že rozhodnutí koupit malý trezor byla chyba a vy nemáte kam dát další velmi důležité položky které se objevili v dalších letech ve vašem životě. V důsledku Váš bude stát nákup dvou menších trezorů více, než koupě jednoho trezoru většího a bezpečnějšího s policemi apod. Zároveň bude třeba myslet na dva trezory zároveň, jeho správu a kódy, čím méně trezorů tím lépe zde platí na sto procent. Není třeba se v malém trezoru přehrabovat a vyndavat pokaždé vše co se nachází za menšími položkami v zádi trezoru. Větší trezory již disponují policemi a úložnými prostory.
Také je samozřejmě potřeba řešit velikost a váhu samotného sejfu ve spojení s užitnou plochou kde bude trezor umístěn, né každá stará podlah unese váhu většího trezoru např. 300kg. Vždy myslete do budoucna a snažte se předvídat co by kdyby, toto se vždy vyplatí. Prodej trezorů na www.saffort.cz je velmi rozsáhlý, chcete-li si ušetřit hodiny hledání, zavolejte nám  nebo využijte našeho nástroje pro vyhledání trezoru.

Velikost trezoru a dveře sejfu

Dveře trezoru

Dalším velmi důležitým artiklem jsou samotné dveře trezoru, je potřeba vědět otvírajís se dveře sejfu doprava či do leva. Po instalaci trezoru by Vám samotné otevření pak mohlo způsobat problémy kvuli umístění nábytku. Některé trezory mají panty mimo sejf, zatímco jiní je mají uvnitř a nejsou viditelné z venku. Oba typy trezorů mají své výhody a nevýhody. Trezory, jejichž panty nejsou viditelné zvenku, podle tohoto parametru, jsou považovány za bezpečnější než trezory, jejichž závěsy lze vidět z vnějšku, protože v posledně uvedeném případě se může někdo snažit tyto panty urvat, umlátit palicí apodobně.  Nicméně,  lze připustit, že bezpečnější je ten jehož panty nelze odřezat.. Ačkoli trezory s viditelnými závěsy mají tu výhodu, že ve většině případů jejich dveře lze otevřít v úhlu 180 stupňů a dveře trezoru s neviditelnými panty obvykle otevřete pod úhlem 90 stupňů. 180 stupňů otevírání dveří umožňuje pohodlné zařazovat jednotlivé položky do sejfu, ale vyžadují více prostoru pro samotné otevření dveří. Musíte to mít na paměti při výběru trezoru v závislosti na místě určeném pro něj předem.

Mezi nejbezpečnější varianty umístění kliky a samotných pantů je umístnění kliky trezory na levé straně a pantů na straně pravé. Vždy myslete na to co budete do trezoru vkládat, jak pohodlně se budete k věcem dostávat. Dveře trezoru se otvírají pod úhlem 90 stupňů. Někteří výrobci samozřejmě vycházejí vstříc samotným klientům a snaží se prodej trezorů podpořit tím, že vyrobí pro klienta trezor na zakázku a umístí kliků na stranu pravou a panty na stranu pravou. Jak jsme již podotkly, doporučujeme spíše trezory ze zapuštěnými panty, díky vyšší bezpečnosti.

Všechny typy trezorů a jejich prodej zajišťujeme na www.saffort.cz. Vždy se snažíme doporučit našim klientům to nejlepší co aktuálně na trhu nabízí většina českých i evropských továren. Jen u nás naleznete zhruba 13 různých výrobců trezorového vybavení. Neváhejte proto již a zavolejte naším specialistům na bezplatnou linku 800 900 789 a poraďte se s nimi o výběru toho nejvhodnějšího trezoru právě pro váš a vaší firmu. 

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

Váš SAFFORT