Vodotěsné trezory a ohnivzdorné trezory SentrySafe

V dnešní době je bohužel třeba chránit se nejen před krádežemi, kterých je každoročně více a více, ale zároveň je třeba se chránit i proti živelným pohromám což jsou požáry a povodně.

Protipožární trezory

Protipožárních trezorů nabízíme obrovskou škálu na našich e-shopech saffort.cz a saffort.sk, ovšem ne mnoho z nich jsou kombinace trezorů proti povodním a zároveň trezory proti požáru.

Americká společnost SentrySafe založená již v roce 1930 v USA, která je distribuována přes sklady rakouské továrny Rottner ovšem tuto kombinaci nabízí!

Trezory SentrySafe

Všechny trezory SentrySafe jsou testovány dle amerických norem UL a zároveň jsou díky silným čepům velmi dobře chráněny proti vloupání. Sejfy tak vypadají i jsou velmi robustní!

Trezory s USB

Trezory nabízí i externí připojení přes USB konektor, konkrétně typy SFW123GTF a QE5541. Lze tak připojit váš laptop či jiné zařízení skrz zavřený trezor či nechat dobít energii laptopu uvnitř trezoru.

Trezory FIREBIRD

Mezi velmi oblíbené patří trezory SentrySafe FIREBIRD, které svou velikostí a úložným prostorem nabízí vše potřebné. Ceny u kombinace vodotěsných a ohnivzdorných trezorů jsou velmi příjemné a všechny se tak pohybují v průměru okolo 15.000,- Kč s DPH.

Našim klientům tak poskytujeme 100% garanci na tyto výrobky spolu s 2 letou zárukou. Dostupnost těchto trezorů se pohybuje od 5 do 20 dnů. Doprava je vždy zdarma!

O výrobci

SentrySafe je jedním z nejproduktivnějších a nejznámějších výrobců trezorů, které nabízejí bezpečnostní a ohnivzdorné úložné pro dokumenty a další cenné předměty. Společnost SentrySafe, která byla založena v roce 1930, získala mnoho zkušeností. Dokonalá zkušenost s prodejem a nabídkou širokého sortimentu výrobků po celou dobu 20. a 21. století. Zdá se, že společnost nezpomaluje a bude stále vyrábět trezory se stejným zápalem, jaký měla před téměř 100 lety. Sejfy SentrySafe se snaží poskytnout svým majitelům klid a ochranu místa, kde žijí a pracují.

 

Kde koupit trezory SENTRYSAFE?
V současné době si můžete zakoupit své produkty na internetovém obchodě Saffort. Nové trezory na prodej jsou k dispozici, abyste k okamžitému dodání. Většina trezorů od SENTRYSAFE je silně zesílená, mimořádně bezpečná a protipožární a je vybavena elektronickými zámky. Výrobky špičkové kvality prodáváme za rozumnou cenu, když vezmeme v úvahu výhody a pozitivní vlastnosti, které SENTRYSAFE poskytuje.
Tyto produkty můžeme dodat do Prahy, Bratislavy, Trnavy, Plzně, Ostravy, Prešova a dalších měst měst a každé další vesnice či města.

Jak si vybrat nejlepší trezor od firmy SENTRYSAFE?
Za prvé, každý produkt má podrobný popis tedy najít přesné specifikace není problém. K dispozici je filtr který vám vyselektuje jen to co hledáte. Pokud si nejste jisti co koupit raději volejte či piště naším specialistům abyste dostali přesně to co hledáte.


Doporučení od našich specialistů
Pokud hledáte vysoce kvalitní a certifikovaný , vodotěsný trezor, SENTRYSAFE je jednou z nejlepších možností na trhu. Elektronické zámky, zabudované do každého produktu, jsou mnohem bezpečnější než jejich mechanické protějšky, takže máte okamžité bezpečnostní výhody oproti jiným produktům. Materiál ze kterých se trezory SENTRYSAFE vyrábějí jsou bezkonkurenční. Trezory jsou robustní, silné a odolné proti požáru.Celkově jsou postaveny tak, aby vydržely nátlak zlodějů a silný požár. 

Většina produktů tohoto výrobce, které prodává Saffort, může být namontována téměř kdekoli. Velké trezory jsou těžké ale i tak je nutné je kotvit. Schovávejte trezory do stěn, šatních skříní a sklepů! Nevystavujte trezory na obdiv okolí.

Váš SAFFORT