Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
-10%

BRIHARD FAMILY BIOMETRIC

3-5 pracovních dnů na doručení Na skladě 3-5 pracovních dnů na doručení

Speciální nabídka 2 601

Běžná cena: 2 890

 • Vnější rozměry
  250 x 350 x 250mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Biometrické a elektronické
 • Pojištění
Informace o produktu Více informací
Výrobce
Brihard
Typ zámku
NEJPŘÍTOMNĚJŠÍ ZÁMEK: BIOMETRICKÝ otisků prstů a ELEKTRONICKÝ zámek kódů v jednom trezoru. Tento trezor můžete odemknout pomocí otisků prstů nebo zadáním kódu. Elektromagnetický zámek s LED indikátory a další ochranou proti odblokování metodou Bumping. Zvukové a obrazové signály potvrzují správný kód nebo indikují chyby, díky čemuž je tento Brihard trezor snadno použitelný pro lidi jakéhokoli věku. Pro biometrický zámek lze zaregistrovat až 20 otisků prstů. Uživatelský kód pro elektronické zámky - od 4 do 8 znaků. Zámek je napájen 4 x AA bateriemi (součástí balení). K otevření trezoru jsou navíc přidány mechanické klíče pro případ, že byste kód zapomněli, nezadali byste svůj otisk prstu nebo by baterie již nefungovala (součástí balení jsou 2 náhradní mechanické klíče).
Stěny
Tloušťka stěny - 1,5 mm. Masivní ocelová konstrukce, bezpečně svařovaná robotickým systémem. Dvojitý kovový rám namísto západek zámku zajišťuje zvláštní konstrukční pevnost.
Dveře
Tloušťka dveří - 4 mm. Masivní ocelová konstrukce.
Dveřní západky
Vyrobeno z vysoce kvalitních ocelových západek (Ø20 mm), které se zajišťují v jednom směru, skryté vnitřní závěsy a dvojitá ocelová deska, která zajišťuje nejvyšší tuhost rámu.
Kotvení
Aby byla zajištěna základní bezpečnost trezoru, MUSÍ být trezor PŘIPOJEN v místech stanovených výrobcem. Pro vaše pohodlí jsou ve spodní a zadní části trezoru otvory (průměr 8 mm), kterými je trezor připevněn přiloženými rozpínacími šrouby.
Vzhled
Stabilní a odolný exteriér má titanově šedou barvu s vysoce kvalitní práškovou barvou odolnou proti poškrábání. Barva - titanově šedá (tmavě šedá, RAL 7015).
Další
Trezor, navržený pro bezpečné skladování, je ideální pro pohodlné ukládání cenností. Trezor má vnitřní odnímatelnou polici, která usnadňuje používání trezoru prostoru uvnitř. K dispozici je také koberec, aby se zabránilo poškrábání. Určeno k ukládání dokumentů, včetně dokumentů velikosti A4, digitálních médií, šperků nebo peněz.
Záruka
2 roky
Dokumentace
 • Zámek
  Biometrické a elektronické
 • Vnější (VxŠxH)
  250 x 350 x 250 mm
 • Vnitřní (VxŠxH)
  247 x 347 x 230 mm
 • Váha
  8kg
 • Objem
  20l
 • Poličky
  1 Ks
Všechny rozměry tohoto modelu Zpět na začátek
Typ Vnější rozměry
(VxŠxH)
Vnitřní rozměry
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnání
13FAMBIO 250 × 350 × 250 mm 247 × 347 × 230 mm 8kg 20l 1

Speciální nabídka 2 601

Běžná cena: 2 890

13BUSXXLBIOE 730 × 400 × 360 mm 726 × 396 × 340 mm 27kg 97l 2

Speciální nabídka 5 481

Běžná cena: 6 090