Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
-10%

Brihard KEY LOCK BOX ALL SEASON

3-5 pracovních dnů na doručení Na skladě 3-5 pracovních dnů na doručení

Speciální nabídka 711

Běžná cena: 790

 • Vnější rozměry
  185 x 83 x 42mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Mechanické kódování
 • Pojištění
Informace o produktu Více informací
Výrobce
Brihard
Typ zámku
Vysoce kvalitní mechanický kombinační zámek - nastavitelná 4-ciferná kombinace zámku, poskytuje 10 000 unikátních možných kombinací. Přístupový kód můžete nastavit velmi jednoduše a pravidelně jej měnit, abyste zlepšili zabezpečení.
Kotvení
2 způsoby instalace:
- můžete jej bezpečně zavěsit kamkoli, například na: kliky dveří, brány, zábradlí, garáže atd. - snadný přesun z jednoho místa na druhé; - můžete jej připevnit na stěnu: venku nebo uvnitř. Součástí jsou 4 kotevní šrouby.
Vzhled
Vyrobeno z vysoce kvalitních materiálů - odolného hliníku, slitiny zinku a plastu, které zabraňují řezání, kování, rezivění a zajišťují dlouhou životnost.
Vnitřní část boxu má zpevňující okraje, které zvyšují odolnost přední strany boxu proti nárazu.
Speciální metoda lakování zajišťuje exkluzivní design a vysokou odolnost proti poškrábání.
Barva: Černá + šedá.
Další
Brihard KEY LOCK BOX ALL SEASON závěsná schránka na klíče - pevná a kompaktní, umožňující bezpečné uložení klíčů od domu, dvora nebo garáže pro přístup do požadované místnosti. Je to skvělý a bezpečný způsob, jak uložit a sdílet své klíče s rodinou, Airbnb a autopůjčovnami, domácími zaměstnanci. Umožňuje servisnímu personálu přístup k vašemu pozemku, když jste v práci nebo na dovolené. Krabička na klíče je určena k ochraně vašich klíčů v různých povětrnostních podmínkách: před slunečním zářením, prachem, deštěm nebo sněhem, protože obsahuje:
- odnímatelný, ochranný, voděodolný gumový kryt na přední části krabice;
- vodotěsné odnímatelné oko, potažené gumovou fólií na ochranu proti rzi;
- zadní strana z pryžové pěny chrání vnitřek krabice před vlhkostí a povrch před poškrábáním.
Speciálně navržený redukovaný mechanismus zámku poskytuje více užitečného prostoru uvnitř - skvělá volba pro uložení více klíčů: klíče od domu, klíče od auta, bezpečnostní karty v jedné schránce na klíče.

Minimální objednané množství - 2 ks.
Záruka
2 roky
Dokumentace
 • Zámek
  Mechanické kódování
 • Vnější (VxŠxH)
  185 x 83 x 42 mm
 • Vnitřní (VxŠxH)
  85 x 75 x 24 mm
 • Váha
  1kg
 • Objem
  0.17l
Všechny rozměry tohoto modelu Zpět na začátek
Typ Vnější rozměry
(VxŠxH)
Vnitřní rozměry
(VxŠxH)
Váha Objem Počet klíčů Cena K porovnání
13KEYBOXXL 145 × 100 × 57 mm 120 × 80 × 40 mm 1kg 0l

Speciální nabídka 531

Běžná cena: 590

13KEYBOXAS 185 × 83 × 42 mm 85 × 75 × 24 mm 1kg 0l

Speciální nabídka 711

Běžná cena: 790