Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Brihard PORTABLE PISTOL BIOMETRIC

3-5 pracovních dnů na doručení Na skladě 3-5 pracovních dnů na doručení
3 490
 • Vnější rozměry
  89 x 344 x 263mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Biometrické a elektronické
 • Pojištění
Informace o produktu Více informací
Výrobce
Brihard
Typ zámku
3 způsoby otevření:
Jednou z nejpohodlnějších a nejrychlejších metod je biometrický přístup pomocí otisku prstu, lze naprogramovat až 20 otisků prstů.
Druhý způsob - klávesnice - vytočte kód o 4-6 číslicích. Zámek je napájen 4 x AA bateriemi (baterie nejsou součástí balení).
Třetí způsob - na klíč - nouzový zámek na klíč se 2 klíči. Pokud zapomenete kód, nezadali jste otisky prstů nebo se vybila baterie, trezor se odemkne klíčem.
Stěny
Pevná konstrukce trezoru: trezor je vyroben z kvalitního ocelového plechu, který zajišťuje odolnost těla proti poškození.
Dveře
Horní kryt je vyroben z nárazuvzdorné oceli, která poskytuje ochranu proti odvrtání, rzi a nárazu. Aby nedošlo ke zranění rukou, víko se automaticky otevře.
Dveřní západky
Ochrana proti pádu - trezor se po pádu neotevře.
Kotvení
2 způsoby montáže:
- Trezor s odnímatelným silným ocelovým lankem, potažené PVC plastem. Je to skvělá příležitost vzít si s sebou trezor do hotelu, kanceláře, posilovny nebo přepravu v autě. Nejdůležitější je najít bezpečné místo, kam jej připevníte. Zajistíte tak, že se vaše cennosti neztratí ani neukradnou.
- Ve spodní části trezoru jsou 2 montážní otvory. Součástí trezoru jsou 2 kotevní šrouby.
Vzhled
Klávesnice a vnitřek trezoru s LED osvětlením - k potřebným věcem se snadno dostanete i potmě.
Možnost zapnutí tichého režimu – v případě nebezpečí jej můžete potichu otevřít.
Signál nízkého napětí - informuje o vybití baterií, upozornění na jejich výměnu.
Polstrovaná pěna uvnitř chrání cennosti před poškrábáním.
Černá barva.
Množství zbraní
2
Další
Brihard PORTABLE PISTOL BIOMETRIC trezor je určen pro přepravu 2 zbraní. Hodí se také pro uložení peněz, pasů, šperků a dalších cenných předmětů, které jsou potřeba během cesty.
Díky své kompaktní velikosti je ideální pro přepravu v autě, karavanu nebo s sebou do kanceláře či hotelu. Můžete se cítit bezpečně, ať jste kdekoli.
Záruka
2 roky
Dokumentace
 • Zámek
  Biometrické a elektronické
 • Vnější (VxŠxH)
  89 x 344 x 263 mm
 • Vnitřní (VxŠxH)
  75 x 270 x 160 mm
 • Váha
  5kg
 • Objem
  3l
 • Pro počet zbraní
  2
Všechny rozměry tohoto modelu Zpět na začátek
Typ Vnější rozměry
(VxŠxH)
Vnitřní rozměry
(VxŠxH)
Váha Objem Pro počet zbraní Cena K porovnání
13POPISBIO 89 × 344 × 263 mm 75 × 270 × 160 mm 5kg 3l 2
3 490