Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Nábytkové trezory

Certifikované bezpečnostní trezory na Saffort.cz - jsou pouze v souladu s evropskými standardy v oblasti ochrany a bezpečnosti pro dokumenty, šperky, peníze a jiné cennosti. Bezpečnostní certifikované trezory patří k těm nejprodávanějším, jsou to trezory robustní, tedy těžké a hlavně kvalitně zpracované. Díky těmto trezorům získáte vysokou míru zabezpečení a jistoty. Certifikované bezpečnostní trezory naleznete rozděleny do několika bezpečnostních tříd a dle těchto tříd dělíme i samotnou výši pojištění. Čím vyšší bezpečnostní třída, tím těžší trezor a vyšší kvalita zámků a samotného trezoru. Bezpečnostní trezory Vám doručíme zdarma až k Vám domů či do firmy.Vyberte si proto pohodlně z domova vašich domovů bezpečnostní trezor za výhodnou cenu a poraďte se se specialisty. To vše pohodlně online na saffort.cz a saffort.sk. Jsme specialisté na prodej trezorů!

Zobrazit více
Ukázat 15 30 45 produktů na stránce
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5
Stránka:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5