Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

DODACÍ PODMÍNKY

DODACÍ PODMÍNKY

 

Zboží bude dodáno v termínu určeném v popisu zboží:

 

3-5 pracovní dny - pokud je položka na skladě. Objednávky přijaté do 15:00 během pracovních dnů jsou jsou expedovány ještě tentýž den;

9 pracovních dnů - kdy je produkt na skladě výrobce a doprava ke koncovému zákazníkovi je objednána přímo;

4 až 6 týdnů -při objednávce přímo od výrobce a v případě, že je zboží vyrobeno na základě speciální objednávky. Pokud je položka vyrobena dříve, bude doručena rychleji;

6 až 10 týdnů -při objednávce přímo od výrobce a v případě, že je zboží vyrobeno na základě speciální objednávky s konstrukčními úpravami na žádost zákazníka. Pokud je položka vyrobena dříve, bude doručena rychleji.

 

Po zadání objednávky obdržíte e-mail s informacemi o potvrzení vaší objednávky a když bude vaše položka expedována ze skladu, zašleme vám dodatečný e-mail s odkazem sledovacího čísla vaší objednávky.

V den doručení budete kontaktován telefonicky nebo prostřednictvím SMS kurýrní službou, ohledně informací o čase dodání.