Doručení zdarma

  - Doprava kurýrní společností je možná v pracovní dny.
  - Výnos zboží až přímo do bytu/domu je zdarma při hmotnosti výrobku do 30 kg.
  - Zásilky kurýři doručují před první uzamykatelné dveře, když výrobek váží více než 30 kg.

Výnos zboží až přímo do bytu/domu

Výnos zboží až přímo do bytu/domu, kdy výrobek váží více než 30 kg, není v ceně objednávky. Je zpoplatněna podle hmotnosti nebo velikosti výrobku. Pokud máte zájem o vynesení zboží až do bytu či domu, umíme vynášku zajistit. Kontaktujte nás na [email protected], ohledně ceny vynášky Vás budeme obratem kontaktovat, protože výnos trezoru je dle individuální kalkulace.

Doručení kurýrem

Doprava zdarma se vztahuje na všechny produkty v internetovém obchodě www.saffort.cz po celé ČR. Doručení zboží kurýrem je vždy zdarma. Zboží zasíláme prostřednictvím služeb:

         

< 30 kg GLS                  > 30 kg Raben Group

Zboží bude doručeno v termínu určeném v popisu zboží:

3-5 pracovní dny - pokud je položka na skladě. Objednávky přijaté do 15:00 během pracovních dnů jsou jsou expedovány ještě tentýž den;

9 pracovních dnů - kdy je produkt na skladě výrobce a doprava ke koncovému zákazníkovi je objednána přímo;

4 až 6 týdnů -při objednávce přímo od výrobce a v případě, že je zboží vyrobeno na základě speciální objednávky. Pokud je položka vyrobena dříve, bude doručena rychleji;

6 až 10 týdnů -při objednávce přímo od výrobce a v případě, že je zboží vyrobeno na základě speciální objednávky s konstrukčními úpravami na žádost zákazníka. Pokud je položka vyrobena dříve, bude doručena rychleji.

Po zadání objednávky obdržíte e-mail s informacemi o potvrzení vaší objednávky a když bude vaše položka expedována ze skladu, zašleme vám dodatečný e-mail s odkazem sledovacího čísla vaší objednávky.

Zkontrolujte si prosím v kurýrním systému sledovací číslo zásilky, uvidíte stav zásilky a předpokládaný termín doručení, jelikož kurýři vás budou kontaktovat až v den doručení.

V případě jakýchkoli dotazů nás neváhejte kontaktovat na uvedené e-mailové adrese: [email protected]

V den doručení budete kontaktován prostřednictvím SMS kurýrní službou, ohledně informací o čase dodání.