Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Konsmetal SW – EM

Musí do výroby 10-12 týdnů Na objednávku Musí do výroby 10-12 týdnů
11 399
 • Vnější rozměry
  330 x 142 x 246mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
  Elektronický
 • Pojištění
Informace o produktu Více informací
Výrobce
Konsmetal
Typ zámku
Elektronický certifikovaný zámek podle standardu bezpečnosti EN 1300 (třída B). Zámek je ovladatelný mocným elektronickým systémem se stálou pamětí. Kód uživatele se skládá z 6. číslic. V zámku se používá baterie 1xC, 9v (je v kompletu). Je vnější napájení zámku za výboje baterie. Klávesnice vyzařuje světelné signály a podává zvukové signály během uvedení nebo změny kódu, a zároveň podává signály, pokud dojde k vybíjení prvků nebo zavedení nesprávného kódu. Pokud bude zaveden nesprávný kód třikrát, klávesnice bude zablokovaná na deset minut. Zámek je bráněn proti vloupání tvrdou kovovou deskou.
Stěny
Stěny 3 mm silné.
Dveře
Dveře silné 3 mm.
Kotvení
Otvory pre ukotvenie v spodnej časti trezoru. Kotvy nie sú súčasťou balenia.
Vzhled
Světle šedá barva.
Další
Otvor pro vložení peněz s ochranou před vynětí. Otvor je 10 mm x 87 mm. Snímatelná krabice vměstnává 300 až 400 bankovek.
Záruka
2 roky
Dokumentace
 • Zámek
  Elektronický
 • Vnější (VxŠxH)
  330 x 142 x 246 mm
 • Vnitřní (VxŠxH)
  x x mm
 • Váha
  14kg
 • Objem
  4l
Všechny rozměry tohoto modelu Zpět na začátek
Typ Vnější rozměry
(VxŠxH)
Vnitřní rozměry
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnání
53SWK 330 × 142 × 246 mm × × mm 14kg 4l
5 899
53SW330M 330 × 142 × 246 mm × × mm 14kg 4l
11 399