Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Kontakty

Saffort
Saffort Northern Europe

Internetový obchod www.saffort.cz patří společnosti Saffort Northern Europe. V našem internetovém obchodě si můžete koupit trezory nábytkové, stěnové, do podlahy, hotelové, archivační, ohnivzdorné, vhozové, skříňky na klíče, skříně a trezory na zbraně. Spolupracujeme s největšími evropskými výrobci trezorů. Děláme vše pro to aby nakupování u nás bylo pro každého pozitivním zážitkem. Nabízíme produkty nejvyšší kvality, neustále rozšiřujeme sortiment i profesionální servis. Rádi odpovíme na všechny va še dotazy a pomůžeme v případě pochybností.Napi šte nám. Náš obchodní tým je vám k dispozici.

Kontakty

Obchodní oddělení

Máte dotazy týkající se trezoru, způsobu výběru, způsobu nákupu nebo způsobu platby,
Vám ráda poradí:
Manažer prodeje
Ivona Leonovič
[email protected] Manažer prodeje

Velkoobchodní oddělení

[email protected]

Oddělení logistiky

[email protected]

Kancelář

Tel: +420 228 881 118
[email protected]

Úřední hodiny

I-IV 08:00-17:00
V 08:00-16:00
VI-VII máme zatvorené.

Saffort
 

Zeptejte se nás, rádi Vám poradíme