Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Levné sejfy – Levné trezory

Důvodů k zakoupení trezoru je mnoho a není třeba pochybovat o tom že je to důležité. Více ochrany pro zboží s vysokou hodnotou, větší bezpečnost v případě krádeže, zabezpečení zbraní před dětmi a nezvanými hosty a mnoho dalších. Stále převládá názor ohledně trezorů takový, že trezor je jen pro bohaté a velké či menší firmy. Toto je velký omyl který již hodně let neplatí. Na Saffort naleznete spousty trezorů a menších sejfů které jsou dostupné za velmi příznivé ceny

Zobrazit více