Luxusní trezory

Premiová a špičková řada a nejdražší luxusní trezory mají co nabídnout. Od dobrého vzhledu až po vynikající kvalitu a originální materiály a výjimečnou dlouhověkost a robustnost. Všechny tyto trezory vypadají stejně dobře, jako chrání cennosti svých majitelů. Saffort doporučuje luxusní t... Více

Rating pojištění

Certifikát

Ohnivzdortnost

Zámek

Skladem

Cena

0 Kč 812 999 Kč

Výška

Šířka

Hloubka

Objem

Hmotnost

Výrobce

Počet zbraní

LUXUSNÍ TREZOR PRO 10 ZBRANÍ LORD 10 LORD 10
274 890 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:1820 x Š:870 x H:500 mm
 • Zámek: Elektronický
 • Pojištění: 16
 • Ohnivzdornost:
LUXUSNÍ TREZOR NA 3-10 ZBRANÍ LORD MINIMAL DESIGN LORD MINIMAL DESIGN
339 999 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:1750 x Š:920 x H:500 mm
 • Zámek: Elektronický
 • Pojištění: 16
 • Ohnivzdornost:
LUXUSNÍ TREZOR NA 10 ZBRANÍ PANORAMA I. ELEPHANT DESIGN PANORAMA I. ELEPHANT DESIGN
364 990 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:1820 x Š:1100 x H:600 mm
 • Zámek: Elektronický
 • Pojištění: 14
 • Ohnivzdornost:
LUXUSNÍ TREZOR NA 7 ZBRANÍ PANORAMA I. BLASER EDITION PANORAMA I. BLASER EDITION
812 999 Kč včetně DPH
 • Rozměry: V:1855 x Š:1060 x H:560 mm
 • Zámek: Elektronický
 • Pojištění: 14
 • Ohnivzdornost:

Jak si vybrat trezor?

4 snadné kroky k výběru vhodného sejfu či trezoru.

Průvodce výběrem   Průvodce výběrem

Luxusní trezory jako nejlepší volba v trezorech na zbraně

I když se mohou nároky a potřeby pro luxusní trezory velmi často lišit dle požadavků majitele, vždy se u těchto trezorů řeší individuální úpravy a snažíme se vyjít vždy vstříc jak to jen jde. Cena kterou platíte za luxusní trezory vám umožňuje být kreativním a požádat si o extra doplňky k sejfu. Továrny jako Liktor a HARTMANN-TRESORE dělají trezory jak nikdo jiný. Trezory jsou speciálně stavěny pro dlouho zbraně, lze je udělat samozřejmě I jako trezory pro krátké zbraně či jako kombinaci. Saffort e-shop má spousty modelů z kterých si můžete vybrat nové trezory. Jejich cena je vyšší ovšem sejf který kupujete vyžaduje ruční práce a spoustu detailů a more času.

Některé trezory luxusní jsou vybavený luxusními zámky či biometrickými zámky. Sejfy mohou být vybaveny klíčovými zámky, kombinací klíčového a elektronického zámku či mechanickým kombinačním zámkem. Trezory neděláme levné, ovšem cena vs kvalita jdou ruku v ruce. Trezor lze vyrobit skoro ve všech barevných provedeních a velikostech. Vnitřní vybavení luxusního trezoru je vždy ručně vyrobeno či ušito z nejlepších látek.

Co odlišuje luxusní trezor od běžného trezoru či sejfu?

Saffort disponuje vice jak 20 letou zkušeností v oboru trezorů, v prodeji a samotné výrobě. Veškeré dotazy od našich klientů a partner samozřejmě za dlouhá léta vytvořili už určité podklady pro vytvoření těch nejlepších luxusních trezorů či menších sejfů. S hrdostí tak můžeme říci že máme všeobecný přehled o dění na trzích v Evropě v našem oboru. Dokážeme tak rozpoznat nekvalitní výrobek od kvalitního a říci kde si myslíme že je cena vyšší než by měla být. S našimi klienty komunikujeme online a náš prodej se snažíme co nejvíce napojit na klienty a partner. My Vak vždycky doporučíme luxusní trezor či kvalitní certifikovaný trezor a sejf před lacinými výrobky které samozřejmě I my prodáváme, protože levné sejfy velmi dobře slouží základním potřebám domácností či jako skvělé dárky pro děti a starší občany.

Levné trezory nejsou špatné, jen vždy klienty dopředu upozorňujeme na fakt, že kupují trezor který se pro jejich účel prostě nehodí a měli by raději zapřemýšlet nad šetřením na trezor kvalitnější, protože tato investice do luxusního trezoru se vyplatí I do budoucna a na hodně let. Vždy si stanovte cíl za kterým účelem kupujete trezor a neřešte jen aktuální nutnost ale I potřebu mít trezor do budoucna. Jsme specialisté na trezory, proto se nás nebojte kdykoliv kontaktovat a vše společně prokonzultujeme na chatu či po telefonu a e-mailu.

Cena, online a rychle doma. Toto jsou Základní parametry s kterými jde klient hledat trezor. Pozor, toto je špatně. Ať levné trezory kde je cena velmi nízká tak hlavně luxusní trezory které vyžadují dlouhý výběr a pečlivé zvážení všech aspektů umístnění trezoru a využití trezoru. Neunahlujte se prosíme. Trezor je zboží které se kupuje na x let či na vždy při nejlepším. Umístění trezoru v domácnosti zvažujte pečlivě a vždy tak aby nebyl trezor vidět. Pokud se jedná o luxusní trezor který je součástí nábytku pak je to něco jiného pochopitelně.

Trezor vyrobený na zakázku je velmi žádaná věc. Lidé si sejfy a trezory vyrobené na zakázku rádi ukazují mezi přáteli a rodinou a proto se snaží aby jejich luxusní trezor co nejlépe zapadnul do domu či bytu, to chápeme a proto se s námi nebojte o vaše požadavky podělit, rádi vám vyjdeme vstříc při výběru.

Aktuálně jsou naše kanceláře k vidění v Praze spolu se sklady umístněnými take v Praze. Trezory ovšem doručujeme do všech měst jako Bratislava, Košice, Brno, Ostrava, Plzeň , České Budějovice a spousta dalších měst ale I pochopitelně menších městeček a vesnic. Kupte si trezor online z pohodlí domova a udělejte si radost s tím že vaše zbraně či cenné sbírky a hodinky budou mít to co si zaslouží.

DŮLEŽITÉ ODKAZY:

Trezory na 3 zbraně; Trezory na 5 zbraní; Trezory na 6-7 zbraní; Trezory na 10 zbraní; Trezor na 20 zbraní; Malé trezory na zbraně; Trezory na lovecké zbraně; Trezory na zbraně s certifikátem; Trezor na pistol; Trezor na kratke zbrane; Trezor na dlouhe zbrane; Kombinovaný trezor na zbraně Trezor na zbraně do zdi ;Malé trezory do zdi Nábytkové trezory; Malý trezor a mini trezor; Malé domácí trezory; Levné sejfy – Levné trezory; Trezory na peníze