Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Natahovač hodinek CHRONOVISION ONE - OAK SILK / WHITE SILK

Musí do výroby 4-6 týdnů Na objednávku Musí do výroby 4-6 týdnů
4 529
 • Vnější rozměry
  112 x 230 x 159mm (VxŠxH)
 • Typ zámku
Informace o produktu Více informací
Výrobce
Designhuette
Další
Mechanismus Soldo je určen pro dva kusy hodinek. Jedná se o moderní designový mechanismus s rovnoměrnými dvaceti možnostmi otáčení. Tento mechanismus je vhodný pro téměř všechny hodinky s natahováním. Kompaktní rozměry zařízení umožňují bezpečné uložení vašich hodinek. Natahovací mechanismus byl vyroben v Japonsku. Ochranné prvky jako sklo jsou vyrobeny z organického skla. Modré LED světlo lze vypnout či zapnout manuálně. Tři rotační programy: otočení doprava, doleva nebo proměnná. Čtyři nastavení programu: a) Běh 33 sekund, poté odpočinek 12 minut. b) Provozujte 10 minut po 90 minutovém odpočinku. c) Cyklus trvá 30 minut po 3 hodinách odpočinku. d) V provozu 1 hodinu po 3 hodinách odpočinku. Adaptér přiložen.
Záruka
2
Dokumentace
 • Zámek
 • Vnější (VxŠxH)
  112 x 230 x 159 mm
 • Vnitřní (VxŠxH)
  x x mm
 • Váha
  1kg
Všechny rozměry tohoto modelu Zpět na začátek
Typ Vnější rozměry
(VxŠxH)
Vnitřní rozměry
(VxŠxH)
Váha Objem Poličky Cena K porovnání
70005107 115 × 110 × 195 mm × × mm 1kg 0.0 l
3 330
70005113 112 × 230 × 159 mm × × mm 1kg 0.0 l
4 529