Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Natahovače hodinek

První otázka která obvykle každého napadne když slyší natahovač hodinek je, “co to přesně znamená natahovač hodinek?” Abychom to ve zkratce a jednoduše vysvětlili. Jedná se o zařízení, skříňku či krabičku které slouží pro uložení drahých hodinek a hlavně pro neustále natahování plno automatických drahých hodinek které se zastavují v případě že nejsou na ruce, tedy není s nimi hýbáno a právě proto jsou zde natahovače hodinek. Natahovače hodinek jsou pro všechny majitele drahých a luxusních hodinek. Máte-li jedny hodinky či celou sbírku, určitě byste podobný natahovač hodinek už měl mít doma Saffort nabízí ve svém online obchodu hned několik variant natahovačů hodinek Chronovision and Designhuette – dva výrobce a designer natahovačů hodinek které považujeme za ty nejlepší ve svém oboru.

Zobrazit více