Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

10 výhod pro majitele trezorů

10 výhod pro majitele trezorů

10 výhod pro majitele trezorů

10 Výhod pro majitele trezoru a sejfů

Při průzkumu, který provedl SAFFORT s klienty veškerých věkových skupin bylo zjištěno, že devět z deseti dotazovaných lidí nemá jakkoliv zabezpečené své cennosti. Nicméně, po podrobném vysvětlení o výhodách zabezpečení, se více jak polovina dotazovaných lidí shodla, že by chtěla ráda svůj majetek zabezpečila pomocí trezoru, alarmu či bezpečnostního zámku.

1. V případě požáru

Zde je velmi vysoké riziko ztráty cenností, dokumentů nebo jiných cenných předmětů při vzniku požáru. Ohnivzdorné trezory jsou navrženy tak, aby zabránili požáru, kouři a vodě či pěně, která se používá k hašení požáru.

2. V případě povodní

Peníze, fotografie či disky mohou být zničeni při záplavách.Naše vodotěsné trezory Vám tento problém vyřeší.

3. Výhodné umístění

Mnoho lidí se setkává s problémem, že velmi často hledají své cennosti, které mají rozstrkány po celém domě či bytě. Trezor se stává vhodným místem pro uložení dokumentů, peněz, zbraní a dalších předmětů. Díky sejfu, tak můžete mít všechny důležité věci na jednom místě.

4. Zabezpečená domácnost či kancelář

Pokud sdílíte svůj byt s více lidmi, nebo máte velkou rodinu a chcete, aby se zabránilo přístupu vaším cennostem, dokumentům, zbraním nebo jiným předmětům , sejf vám pomůže zajistit jejich bezpečnost.

5. Hotovost

Mnoho z nás drží většinu své hotovosti doma díky nedůvěře v bankovní sektor či nutnost mít hotovost vždy po ruce. Ovšem zde jsou případy, kdy lidé drží doma opravdu obrovské hodnoty a v případě krádeže tak přichází o vše.

6. Pojištění


Nezapomeňte, že pojištění domácnosti a jeho následnou výplatu ovlivňuje i fakt, máte-li doma trezor či nemáte.

7. Počítače


V dnešní době, kdy lidé uchovávají veškeré své údaje na discích, počítačích, mobilech, cd, je potřeba uvažovat o trezoru ve velikosti, kam je možné umístit i Vás notebook pro případ krádeže či požáru.

8. Cena

Ceny trezorů klesly v posledním desetiletí na hranici, kdy si sejf může dovolit opravdu každý.
Za velmi přijatelné ceny, si pořídíte všechny typy trezorů.

9. Strach

Může se stát že i v případě že máte domov zabezpečen alarmem či bezpečnostní službou, Vás může popadnout myšlenka, že vlastně nejste zabezpečeni tak, jak byste si představovali.
Pořídit si kvalitní trezor, tak může veškeré vaše obavy o vaše cennosti vyřešit.

10. Zloději, krádeže

Poslední bod, ovšem ten nejdůležitější je krádež. V případě že se setkáte s zlodějem amatérem, ve většině případů odejde s nepořízenou.V případě že se potkáte s profesionálem, který bude mít veškeré potřebné vybavení, velmi mu stížíte a prodloužíte práci tím, že vyberete trezor s kvalitním zámkem ve vyšší bezpečnostní třídě a dostatečně tlustými dveřmi proti vrtání. I tak ale bude trvat otevření trezoru trvat zloději mnoho hodin. Mnoho lidí řeší zabezpečení trezorem až potom, co jsou vykradeni. Proč na toto nemyslet dopředu? U nás na saffort.cz si vyberete pro vás nejvýhodnější a nejlepší trezor.

Prodejní cena našich trezorů je velmi příznívá a dovolit si je může opravdu každý.Nejlépe si vyberete trezor online, bez starostí a zbytečného navštěvování obchodů. Pro snažší výběr můžete využít našeho nástoje pro výběr, který Vás navede do potřebné kategorie pancéřové trezory, trezory na zbraně, trezory do zdi, trezory do podlahy, trezory na klíče, hotelové trezory, ohnivzdorné trezory aj. Naše trezory jsou dostupné s dopravou zdarma po všech městech nejen v Praze, Brně, Ostravě ale i v každé menší vesničce.


Váš SAFFORT

logo