Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Hartmann-Tresore sejfy a trezory

Hartmann-Tresore sejfy a trezory

HARTMANN-TRESORE trezory a sejfy | SAFFORT

 

Vznik společnosti HARTMANN-Tresore se datuje již před 150 lety. Firma vyrábí mimo jiné (luxusní trezory, trezory na dokumenty a trezory na zbraně ) Za tuto dlouhou éru nasbírala mnoho zkušeností.

HARTMANN-Tresore je výrobce nejvyšší kvality, který dělá výjimečné produkty a nabízí opravdu širokou škálu bezpečnostních produktů: domácí a kancelářské trezory, trezory na dokumenty, bezpečnostní a požární sejfy a trezory, luxusní trezory, včetně trezorů s časovačem.

HARTMANN-Tresore je zaměřen na luxusní trezory pro domácí využití. Získávají ocenění po celém světě pro své jedinečné vlastnosti. Tuto nejsilnější řadu trezorů bychom Vám proto rádi představili.

HARTMANN-Tresore trezory pro domácnosti mají nejen dobrou ochranu proti krádeži, ale také jsou ohnivzdorné. Tyto trezory jsou certifikovány dle Evropské normy EN1143-1. To je vynikající kombinace vlastností, která umožňuje chránit váš majetek proti násilnému vniknutí či požáru. V případě, že certifikát je označen LFS 60 P, tak to znamená, že i když je vystavena přímému požáru do 1000 stupňů Celsia, obsah trezoru bude chráněn a jeho vnitřní teplota nepřekročí 177 stupňů po dobu alespoň 60 minut.

Nejoblíbenější Trezory jsou DW a D109 série:

DW trezory jsou certifikovány dle bezpečnostní normy pro domácí trezory EN 14450 a nesou nejvyšší třídy S2. Tyto trezory jsou spolehlivé pro ukládání dokumentů, protože jsou certifikovány v souladu s normou  EN 15659 a mají protipožární vlastnosti proti hoření papírových dokumentů.

D109 trezory jsou certifikovány dle vysokých bezpečnostnch norem pro domácí trezory EN 1143-1 a patří do třídy I. Trezory tohoto typu jsou certifikovány v souladu s normou EN 15659. mají protipožární vlastnosti proti hoření papírových dokumentů.

HARTMANN-Tresore protipožární trezory mají tepelné obložení, které, je-li vystaveno teplu, expanduje a vytváří podtlak a tím bezpečně ochrání vnitřek trezoru proti hoření.

Je zřejmé, HARTMANN-Tresore má ve své nabídce i vyšší bezpečnostní a protipožární třídy trezorů.

Při výběru typu zámku, SAFFORT specialisté doporučují vždy elektronický zámek. Elektronické zámky jsou výhodné, protože člověk nemusí nosit klíč. To má jasnou výhodu v situacích, jako je ztráta klíče, že je vždy možné mít na paměti kód. Kód do elektronického zámku může být přiřazen k více než jedné osobě. V případě potřeby, je možné zámek vždy překódovat.

Hartmann-Tresore je obrovským a specializovaným výrobcem domácích a nábytkových trezorů, ovšem za zmínku stojí také trezory do zdi, sejfy hotelové a zbraňové trezory, které vynikají svou obrovskou kvalitou a skvělým designem.

Jednou z výhod instalace trezoru do zdi, je skutečnost, že může být skryt ve stěně a ušetří tak mnoho místa. Některé stěny pojmou i opravdu velké trezory do zdi. Stěnové trezory je možné nainstalovat do vámi zvolené výšky, tedy jsou cennosti velmi jednoduše přístupné.


HARTMANN-Tresore má speciální řadu trezorů pro ty, kteří si cení estetiky a bezpečnosti. Tyto luxusní trezory jsou výjimečné bezpečností v V. bezpečnostní třídě a odolné protipožární odolnosti. Trezory mohou být vyrobeny na zakázku dle požadavků klienta tzn. design, dekorace, koberce, podsvícení.

Můžete si vybrat, trezor s lesklým povrchem a barvy z celé palety RAL. Vnější úprava trezoru může být dřevo, kůže nebo jiný typ materiálu. Vnitřek trezoru je obvykle vyroben na vkusu a pohodlí klienta, například zásuvky na klenoty, jsou vybaveny integrovanými hodinovým mechanismem. Obsahuje police pro dokumenty.

HARTMANN-Tresore je výborným řešením pro klienty, kteří chtějí bezpečnost, nejvyšší kvalitu a snaží se zachovat svůj styl. Můžete si vybrat různé druhy trezorů. SAFFORT se Vám bude snažit vždy naslouchat a vyjít vám vstříc v rámci možnosti. 

Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného trezoru online.

VÁŠ SAFFORT