HARTMANN-TRESORE trezory a sejfy | SAFFORT

 

Vznik společnosti HARTMANN-Tresore se datuje již před 150 lety. Firma vyrábí mimo jiné (luxusní trezory, trezory na dokumenty a trezory na zbraně ) Za tuto dlouhou éru nasbírala mnoho zkušeností.

HARTMANN-Tresore je výrobce nejvyšší kvality, který dělá výjimečné produkty a nabízí opravdu širokou škálu bezpečnostních produktů: domácí a kancelářské trezory, trezory na dokumenty, bezpečnostní a požární sejfy a trezory, luxusní trezory, včetně trezorů s časovačem.

HARTMANN-Tresore je zaměřen na luxusní trezory pro domácí využití. Získávají ocenění po celém světě pro své jedinečné vlastnosti. Tuto nejsilnější řadu trezorů bychom Vám proto rádi představili.

HARTMANN-Tresore trezory pro domácnosti mají nejen dobrou ochranu proti krádeži, ale také jsou ohnivzdorné. Tyto trezory jsou certifikovány dle Evropské normy EN1143-1. To je vynikající kombinace vlastností, která umožňuje chránit váš majetek proti násilnému vniknutí či požáru. V případě, že certifikát je označen LFS 60 P, tak to znamená, že i když je vystavena přímému požáru do 1000 stupňů Celsia, obsah trezoru bude chráněn a jeho vnitřní teplota nepřekročí 177 stupňů po dobu alespoň 60 minut.

Nejoblíbenější Trezory jsou DW a D109 série:

DW trezory jsou certifikovány dle bezpečnostní normy pro domácí trezory EN 14450 a nesou nejvyšší třídy S2. Tyto trezory jsou spolehlivé pro ukládání dokumentů, protože jsou certifikovány v souladu s normou  EN 15659 a mají protipožární vlastnosti proti hoření papírových dokumentů.

D109 trezory jsou certifikovány dle vysokých bezpečnostnch norem pro domácí trezory EN 1143-1 a patří do třídy I. Trezory tohoto typu jsou certifikovány v souladu s normou EN 15659. mají protipožární vlastnosti proti hoření papírových dokumentů.

HARTMANN-Tresore protipožární trezory mají tepelné obložení, které, je-li vystaveno teplu, expanduje a vytváří podtlak a tím bezpečně ochrání vnitřek trezoru proti hoření.

Je zřejmé, HARTMANN-Tresore má ve své nabídce i vyšší bezpečnostní a protipožární třídy trezorů.

Při výběru typu zámku, SAFFORT specialisté doporučují vždy elektronický zámek. Elektronické zámky jsou výhodné, protože člověk nemusí nosit klíč. To má jasnou výhodu v situacích, jako je ztráta klíče, že je vždy možné mít na paměti kód. Kód do elektronického zámku může být přiřazen k více než jedné osobě. V případě potřeby, je možné zámek vždy překódovat.

Hartmann-Tresore je obrovským a specializovaným výrobcem domácích a nábytkových trezorů, ovšem za zmínku stojí také trezory do zdi, sejfy hotelové a zbraňové trezory, které vynikají svou obrovskou kvalitou a skvělým designem.

Jednou z výhod instalace trezoru do zdi, je skutečnost, že může být skryt ve stěně a ušetří tak mnoho místa. Některé stěny pojmou i opravdu velké trezory do zdi. Stěnové trezory je možné nainstalovat do vámi zvolené výšky, tedy jsou cennosti velmi jednoduše přístupné.


HARTMANN-Tresore má speciální řadu trezorů pro ty, kteří si cení estetiky a bezpečnosti. Tyto luxusní trezory jsou výjimečné bezpečností v V. bezpečnostní třídě a odolné protipožární odolnosti. Trezory mohou být vyrobeny na zakázku dle požadavků klienta tzn. design, dekorace, koberce, podsvícení.

Můžete si vybrat, trezor s lesklým povrchem a barvy z celé palety RAL. Vnější úprava trezoru může být dřevo, kůže nebo jiný typ materiálu. Vnitřek trezoru je obvykle vyroben na vkusu a pohodlí klienta, například zásuvky na klenoty, jsou vybaveny integrovanými hodinovým mechanismem. Obsahuje police pro dokumenty.

HARTMANN-Tresore je výborným řešením pro klienty, kteří chtějí bezpečnost, nejvyšší kvalitu a snaží se zachovat svůj styl. Můžete si vybrat různé druhy trezorů. SAFFORT se Vám bude snažit vždy naslouchat a vyjít vám vstříc v rámci možnosti. 

Neváhejte nás proto kontaktovat, rádi Vám poradíme s výběrem vhodného trezoru online.

VÁŠ SAFFORT