Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Historie SAFFORT

Historie SAFFORT

Historie SAFFORT

SAFFORT - ČESKÁ REPUBLIKA

 
Působí na evropském trhu již 16 let a patří mezi nejsilnější hráče na trzích se zabezpečovacími systémy, zámky a trezory.
Na našich stránkách naleznete veškeré typy trezorů, osvědčené patřičnou certifikací a homologací.
 
Snažíme se být nejen prodejci ale i pomocníci a rádci při výběru toho nejlepšího trezoru pro Vás, proto jsme Vám kdykoliv k dispozici na telefonu či emailu.
Zaručujeme Vám nejnižší ceny na trhu a zároveň možnost zboží vrátit do 14 dní, v případě že nejste se zbožím spokojeni.
 
Váš SAFFORT