Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Nově v nabídce!!! Luxusní zbraňové trezory Liktor

Nově v nabídce!!! Luxusní zbraňové trezory Liktor

Trezor-Liktor

Trezor-Liktor Zrt. je významnou společností a největším výrobcem trezorové techniky z působností na Maďarském trhu a to už téměř 20 let. S tím že běhěm dlouhé éry a působnosti na trhu s trezory a s neustálými inovacemi stále přicházejí s novými nápady, zařadili do své kategorie nezaměnitelné zakázkové trezory s velmi luxusními motivy a hlavně zpracováním.Jedná se o ručně vyřezávané zvířecí motivy ze dřeva a s neprůstřelným sklem, testovaným těmi nejtvrdšími podminkami.

Továrna se soustředí primárně na luxusní trezory na zbraně a jejich prodej online a přes své partnery po celé Evropě. Přání každého movitého a náročného klienta může být velmi individiuální a takto k zákazníkům i firma Liktor přistupuje. Všechny trezory jsou vyrobeny z prvotřídního dřeva, ručně šité kůže a světelnými a signálními ukazately.

Jak jsme již zmínili dříve, co kus to unikát, takřka veškeré přání klientů ať už barva, velikost, hloubka, šířka, počet úchytů na zbraně, barva osvětlení, zvuk alarmu, maximální váha trezoru a samotné stěhování, ukotvení, výnos do pater. V podstatě nic zde není problém. Firma přistupuje ke svým klientům velmi profesionálně a proto potřebuje spoupracovat se stějně zkušenými partnery.

Na Saffort.cz prodej těchto trezorů řešíme stejně jako továrna také velmi individuálně a jsme tak proto hlavním kontaktem a osobou, která samotný nákup a logistiku samotného trezoru z Maďarska řeší za klienty.

Neváhejte nás proto kontaktovat.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

 Dopravu, kotvení a samotnouž montáž zajišťuje továrna sama, jen u Saffort neplatíte poplatky za dopravu, které se u takto stavěných a těžkých trezorů pohybují v tisících.

 

 Luxusní zbraňové trezory Liktor

 

TREZOR-LIKTOR Zrt. vyrábí také standardní vysoce kvalitní nábytkové certifikované trezory,stejně tak trezory na dlouhé a krátké zbraně.

Stačí si pouze vybrat a objednat přes náš e-shop. Případně se poraďte s našimi specialisty.

 

Video z testu tvrzeného skla :