Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Kvalitní trezory Mottura | Saffort

Kvalitní trezory Mottura | Saffort

Mottura trezory | Saffort

Prodali jsme první Mottura trezor již  v roce 1998. Od té doby jsme prodali mnoho trezory tohoto italského výrobce a v podstatě jsme se nesetkali s jedinou reklamací či vrácením zboží. Mottura je ve svém oboru totiž unikátní výrobce. Jejím hlavním cílem je kvalita, která je vždy dodržována. Jedná se o výrobce, který překračuje očekávání klienta ve většině případů.

Mottura byla založena v Turíně, Itálie v roce 1972 v průběhu hlavního italského průmyslového růstu. Společnost rostla rychle. Od počátku činnosti se Mottura specializuje na oblasti zabezpečovacích produktů. Jejich bezpečné zámky dveří a trezorů byly okamžitě označeny za velmi spolehlivé a za kvalitní značky. Všechny výrobky Mottura jsou 100% vyrobeny v Itálii. Důvodem je, že firma nedělá žádné kompromisy, pokud jde o kvalitu.

Výrobky Mottura se vyváží do 60 zemí na 5 kontinentech. Společnost je světovým lídrem v oblasti bezpečnostních zámků a vysoce kvalitním zpracování trezorů.

Jaké jsou vlastnosti Mottura trezorů? Za prvé, téměř všechny trezory společnosti byly certifikovány podle standardů EN14450 Evropské unie a jsou v souladu s S1 nebo S2 třídami. Je důležité si uvědomit, že Mottura trezory překračují požadavky této normy. Mottura bezpečně zaručuje nejen bezpečnost, ale také velmi kvalitní design.

Mottura a jejich nabídka obsahuje : 
⦁ Široký výběr certifikovaných stěňových trezorů;
⦁ Podlahové trezory;
⦁ Kvalitní stojací trezory;
⦁ Depozitní trezory / Vhozové trezory
⦁ Hotelové trezory  jsou jedny z nejlépe vypadajících, luxusních  trezorů v tomto segmentu trhu.

Je důležité si uvědomit, že Mottura nabízí velmi netradiční a jedinečné zámkové mechanismy :


⦁Bezpečňostní zámek v kombinaci se závislými otočnými mechanickými zámky.
⦁Elektronický zámek v kombinaci s klíčovým bezpečnostním zámkem. Jedná se o velmi bezpečnou variantu.
⦁ Unikátní mechanický zámek, který nemá žádné ekvivalenty s dalšími výrobci. Jedná se o kombinaci mechanických    otočných kol v kombinaci s klíčovým zámkem. Jsou na sobě závislé. Jedná se tak o jednu z nejbezpečnějších variant trezorových zámků na evropském trhu.
⦁ Elektronické zámky Mottura ,  jsou vybaveny následujícími dvěma typy elektronických zámků:


⦁ Elektronický zámek ovládaný stiskem číselných tlačítek je běžný způsob. Po úspěšném zadání kódu se automaticky odemknou motorizované západky trezoru.
⦁ Nový Mottura Otočný dotykový zámek, jehož kombinace se zadává stiskem prstu a jeho otáčením po elektronickém zámku a zadáváním tak správných kombinací, na obě strany. V současné době podobný na trhu nenaleznete.


Mottura je skutečně unikátní výrobce trezorů, jejichž produkty se vyznačují bezvadnou kvalitou, technickými inovacemi a výjimečným designem. Tyto produkty nejsou levné, ale cena Mottura trezorů, podle našeho názoru, je plně kompatibilní s hodnotou a kvalitou kterou si klient zaplatí.

Trezory tak naleznete opravdu jen na našich e-shopech, protože nám Italská továrna svěřila důvěru v prodeji jejich výrobků na trzích v Litvě, Lotyšsku, Česku, Slovensku a Polsku.

Trezory naleznete v našich online kategoriích trezorů do zdi a bezpečnostních trezorů.Doprava trezorů Mottura je zdarma vždy od 2-4 dnů až po 6 týdnů, vše záleží na aktuální dostupnosti našich skladů.

Váš SAFFORT