Saffort Live chat

Nyní jsme zde pro Vás i na živém chatu. Veškeré Vaše zprávy ohledně trezorů a sejfů, Vám zodpoví naši specialisté, kteří se v oboru trezorů pohybují již několik let. Lepší je se vždy zeptat, než vybrat špatně, to je heslo které platí již velmi dlouho.

Mimo pracovní dobu nám můžete samozřejmě zanechat vzkaz s telefonním číslem či emailem a my se Vám velmi rádi ozveme jakmile to bude možné.

Online jsme vždy od 9:00 - 18:00.

Trezor není levná záležitost ve většině případů, proto se na nás obraťte a my Vám s výběrem sejfu velmi rádi poradíme.

Vybrete si s trezorů do zdi, trezorů do podlahy, trezorů na zbraně, sejfů do nábytku, nábytkových trezorů, archivačních skříní, pokladniček, ohnivdorných trezorů, bezpečnostních trezorů, domácích trezorů a to vše online na našem specializovaném internetovém obchodě saffort.cz, kde se specializujeme na prodej trezorů a prodej sejfů. Všechny trezory Vám doručíme s dopravou zdarma po celé ČR.

Jsme zde pro Vás po celém kraji : 

Trezory Brno, Trezory Praha, Trezory Hradec Králové, Trezory Příbram, Trezory Ostrava, Trezory Olomouc, Trezory České Budějovice, Trezory Plzeň, Trezory Karlovy Vary, Trezory Mladá Boleslav, Trezory Ústí nad Labem, Trezory Zlín, Trezory Opava.

Na všech těchto lokalitách a okolních vesničkách doručujeme naše trezory a naleznete nás pod těmito tagy.

 

Váš SAFFORT Specialista.