Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Nový SAFFORT Live chat

Nový SAFFORT Live chat

Saffort Live chat

Nyní jsme zde pro Vás i na živém chatu. Veškeré Vaše zprávy ohledně trezorů a sejfů, Vám zodpoví naši specialisté, kteří se v oboru trezorů pohybují již několik let. Lepší je se vždy zeptat, než vybrat špatně, to je heslo které platí již velmi dlouho.

Mimo pracovní dobu nám můžete samozřejmě zanechat vzkaz s telefonním číslem či emailem a my se Vám velmi rádi ozveme jakmile to bude možné.

Online jsme vždy od 9:00 - 18:00.

Trezor není levná záležitost ve většině případů, proto se na nás obraťte a my Vám s výběrem sejfu velmi rádi poradíme.

Vybrete si s trezorů do zdi, trezorů do podlahy, trezorů na zbraně, sejfů do nábytku, nábytkových trezorů, archivačních skříní, pokladniček, ohnivdorných trezorů, bezpečnostních trezorů, domácích trezorů a to vše online na našem specializovaném internetovém obchodě saffort.cz, kde se specializujeme na prodej trezorů a prodej sejfů. Všechny trezory Vám doručíme s dopravou zdarma po celé ČR.

Jsme zde pro Vás po celém kraji : 

Trezory Brno, Trezory Praha, Trezory Hradec Králové, Trezory Příbram, Trezory Ostrava, Trezory Olomouc, Trezory České Budějovice, Trezory Plzeň, Trezory Karlovy Vary, Trezory Mladá Boleslav, Trezory Ústí nad Labem, Trezory Zlín, Trezory Opava.

Na všech těchto lokalitách a okolních vesničkách doručujeme naše trezory a naleznete nás pod těmito tagy.

 

Váš SAFFORT Specialista.