Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Skříně na dlouhé zbraně Hunter 3 a Hunter 5

Skříně na dlouhé zbraně Hunter 3 a Hunter 5

Skříně na dlouhé zbraně Hunter 3 a Hunter 5
 
Trezory na zbraně Hunter se staly za díky své vysoké hmotnosti a bytelnosti na českém a slovenském trhu těmi nejprodávanějšími. Jejich cena versus robustnost samotné skříně je nesrovnatelná. Jedná se sice o necertifikované skříně, ovšem toto nebereme jako mínus, protože se jedná o produkt vhodný pro ty klienty, kteří hledají hlavně bezpečí pro svou rodinu a zabezpečení proti nezvaným hostům.


Trezor Brihard Hunter 3


Samotná váha trezoru Brihard Hunter 3 je 45kg. V porovnání s ostatními podobnými trezory na českém a slovenském trhu v cenové relaci okolo 3.500,- Kč s DPH nemá konkurenci. Skříň Hunter má k dispozici tři molitanové úchyty pro vaše zbraně a vnitřní uzamykatelnou schránku na náboje. U trezoru naleznete dva motýlkové klíče od samotného trezoru a dva klíče od vnitřní schránky.


Trezor Brihard Hunter 5


Váha trezoru Brihard Hunter 5 je 59kg s cenou 4.449,- Kč s DPH. Je tak opravdu jedním s nejlepším řešením pro uložení zbraní ať dlouhých či krátkých. Samotná vnitřní skříňka nabízí příjemný prostor pro uložení nábojů i krátké palné zbraně.


Certifikované trezory Hunter PRO


Během července 2017 budete moci zakoupit na našich internetových obchodech saffort.cz a saffort.sk nově již certifikované trezory Hunter PRO. Trezor bude disponovat bezpečnostním zámkem třídy „ A „ a prostorem pro uložení až 6 dlouhých zbraní. Poptávka po trezorech roste a proto si i naši klienti vyžádali trezor s platným dokumentem, kterým by uspokojili český zákon pro uchovávání zbraní.


Trezory Brihard Protector


Nově v nabídce budou i menší provedení trezorů Protector na krátké zbraně. Trezory Protector budete moci zakoupit v provedení s klíčovým zámkem či elektronickým zámkem.

  

Trezory Hunter naleznete v kamenných obchodech se zbraněmi po celé ČR. Trezor je možné si vyzvednout i osobně v Praze v Kněževsi na našem centrálním skladu.

SKLAD SAFFORT