Skříně na dlouhé zbraně Hunter 3 a Hunter 5
 
Trezory na zbraně Hunter se staly za díky své vysoké hmotnosti a bytelnosti na českém a slovenském trhu těmi nejprodávanějšími. Jejich cena versus robustnost samotné skříně je nesrovnatelná. Jedná se sice o necertifikované skříně, ovšem toto nebereme jako mínus, protože se jedná o produkt vhodný pro ty klienty, kteří hledají hlavně bezpečí pro svou rodinu a zabezpečení proti nezvaným hostům.


Trezor Brihard Hunter 3


Samotná váha trezoru Brihard Hunter 3 je 45kg. V porovnání s ostatními podobnými trezory na českém a slovenském trhu v cenové relaci okolo 3.500,- Kč s DPH nemá konkurenci. Skříň Hunter má k dispozici tři molitanové úchyty pro vaše zbraně a vnitřní uzamykatelnou schránku na náboje. U trezoru naleznete dva motýlkové klíče od samotného trezoru a dva klíče od vnitřní schránky.


Trezor Brihard Hunter 5


Váha trezoru Brihard Hunter 5 je 59kg s cenou 4.449,- Kč s DPH. Je tak opravdu jedním s nejlepším řešením pro uložení zbraní ať dlouhých či krátkých. Samotná vnitřní skříňka nabízí příjemný prostor pro uložení nábojů i krátké palné zbraně.


Certifikované trezory Hunter PRO


Během července 2017 budete moci zakoupit na našich internetových obchodech saffort.cz a saffort.sk nově již certifikované trezory Hunter PRO. Trezor bude disponovat bezpečnostním zámkem třídy „ A „ a prostorem pro uložení až 6 dlouhých zbraní. Poptávka po trezorech roste a proto si i naši klienti vyžádali trezor s platným dokumentem, kterým by uspokojili český zákon pro uchovávání zbraní.


Trezory Brihard Protector


Nově v nabídce budou i menší provedení trezorů Protector na krátké zbraně. Trezory Protector budete moci zakoupit v provedení s klíčovým zámkem či elektronickým zámkem.

  

Trezory Hunter naleznete v kamenných obchodech se zbraněmi po celé ČR. Trezor je možné si vyzvednout i osobně v Praze v Kněževsi na našem centrálním skladu.

SKLAD SAFFORT