Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem

Trezory VALBERG

Trezory VALBERG

Bezpečnostní trezory VALBERG

O výrobci

VALBERG je značka pro trezory od velmi významného výrobce "Promet". V současné době vyrábějí trezory ve třídách I, II, III IV a V spolu se speciálně navrženými trezory pro kanceláře, hotely, střelnice a samotné palné zbraně. Vyrábějí samozřejmě také trezory pro jednotlivce. Trezory se vyrábějí v továrnách v Bulharsku či v Rusku okolo Moskvi. Trezory VALBERG mají svou exkluzivitu a mnoho dalších vlastností, díky nimž jsou na trhu výjimečně vyhledávané. Společnost využívá moderní technologii kovových konstrukcí a nejmodernější systémy řízení zdrojů, které poskytují vysoce kvalitní trezory za slušnou cenu.


Produktová řada
V současné době si můžete vybrat z přibližně 50 různých  trezorů VALBERG. Produktová řada od Valberg nabízí vše co od trezorů čekáte. VALBERG má všechny druhy trezorů, které byste mohli hledat :  menší trezory nebo velké archivační skříně nebo trezory. Některé trezory mají extrémně silné dveře a jsou  odolné proti požáru, což z nich dělá noční můru pro zloděje a zároveň zajišťují klidnou dovolenou majiteli. Pokud srovnáváte jiné výrobky s novými trezory společnosti VALBERG, většinou zjistíte že kvalita a robustnost jou nesrovnatelné.


Kde koupit trezory VALBERG?
Saffort e-shop je online specialista u kterého najdete celou nabídku od VALBERG , nákup je jednoduchý z pohodlí vašeho domova. V tuto chvíli pracujeme v Praze ale doručujeme samozřejmě trezory po celé ČR a SK.


Jak zvolit pro vás ten nejlepší trezor od firmy VALBERG?
Záleží na tom, jaké jsou vaše rozpočtová omezení a co přesně hledáte z trezoru. Kromě toho zvažte myšlenku na to, co bude uvnitř. Pokud plánujete uložit pouze hotovost a několik papírů uvnitř, peníze nebo dokumenty sejfy budou více než dost, ale pokud pušky a střelné zbraně musí být odloženy, když nejsou používány, více masivní zbraně v bezpečí.

Trezory VALBERG by měla být vaše první volba. Výrobce vynakládá velké úsilí na to, aby bylo vše navrženo tak, aby vypadaly dobře jak esteticky tak hlavně kvalitně. Saffort stále doporučuje utajené místo mimo dosah zvědavých očí. Skrývejte trezory do skříní, sklepů, zdí a podlah! Použijete-li nástroj "Bezpečný výběr", budou okamžitě zobrazeny nejlepší dostupné produkty podle vašich potřeb. Jednoduché a nesmírně praktické!
Máte otázky ohledně trezorů VALBERG? Zavolejte nám!

Tyto typy trezorů jsou na českém trhu jedinečné jak vzhledem, tak kvalitou.

Trezory jsou již dostupné online za skvělé ceny s dopravou zdarma po ČR a SK.

Trezory Valberg jsou dostupné v kategoriích bezpečnostní trezory a ohnivzdorné trezory a to proto, že jsou opatřeny certifikátem S1- I. třídy bezpečnosti. 

Tyto sejfy jsou vhodné pro každého, firmy, kanceláře, domácnosti.

Některé typy sejfů Valberg  máme dostupné v našich českých i zahraničních skladech, ovšem vždy je potřeba počítat s dopravou minimálně 10-15 dní od objednání.

Doufáme že Vám nové sejfy a trezory Valberg  přinesou klid a bezpečnost do vašich domovů a kanceláří.

Váš SAFFORT