Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Certifikované trezory na zbraně HUNTER PRO

Certifikované trezory na zbraně HUNTER PRO

NOVINKA - Certifikované trezory na zbraně BRIHARD HUNTER PRO

Vážení klienti,

 

jsme velmi rádi že Vám můžeme představit novinku v nabídce našich internetových obchodů s trezory a to certifikované trezory na zbraně řady BRIHARD HUNTER PRO.

Trezory jsou v nabídce jak s klíčovým zámkem pro 3 a 5 zbraní, tak elektronickým zámkem pro 5 a 6 dlouhých zbraní.

BRIHARD HUNTER PRO jsou tak nejlevnější trezory na zbraně s certifikátem na
českém a slovenském trhu. Certifikovaný zámek je designově velmi vydařený a věříme že bude patřit mezi velmi oblíbené.

Velmi vydařeným trezorem na zbraně je kombinovaný trezor na šest dlouhých zbraní a velkým úložným prostorem na vybavení pro lovce a myslivce BRIHARD HUNTER PRO 6 E. Tento trezor má k dispozici elektronický zámek třídy S1, je možné jej ukotvit k podlaze či ke zdi. Svou vahou předčí většinu kombinovaných trezorů.

V nabídce dále naleznete trezor BRIHARD HUNTER PRO 3 s klíčovým zámkem na čtyři dlouhé zbraně, trezor je možné ukotvit k podlaze či ke zdi. Věříme že i tento svou bytelností potvrdí svou kvalitu za krásnou cenu 6.390,- Kč.

Dále v nabídce naleznete dvě varianty certifikovaných trezorů na zbraně BRIHARD HUNTER PRO 5 s klíčovým zámkem a BRIHARD HUNTER PRO 5 E s elektronickým certifikovaným zámkem. Tyto trezory na zbraně mají 5 pěnových úchytek na zbraně a vnitřní kobereček proti poškrábání pažby. Trezory BRIHARD HUNTER PRO jsou zároveň vybaveny vnitřními uzamykatelnými schránkami na klíč s dvěmi klíčky.

Každý s trezorů doručujeme k naším zákazníkům zdarma z našeho skladu v Praze. Trezory HUNTER PRO naleznete zanedlouho i u našich partnerů po celé České republice a to jak v internetových obchodech tak v kamenných prodejnách obchodů s vybavením pro lovce a myslivce.

Váš SAFFORT