Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Nově v nabídce - Český výrobce T-SAFE

Nově v nabídce - Český výrobce T-SAFE

Trezory české výroby T-Safe

 

Firma T-Safe se zabývá výrobou trezorového vybavení. Jedná se o Nabídka zahrnuje široký sortiment stěnových a nábytkových trezorů, bezpečnostních schránek, skříňových trezorů, archivačních skříní, trezorů na zbraně.


Továrna je také ochotna vyschlechnout veškeré klientovi individuální požadavky a sestrojit tak trezor na základě bližších specifikací.

 

Nově v nabídce - Český výrobce T-SAFE

 

Společnost T-Safe je tradičním výrobcem sejfů, trezorů a bezpečnostních skříní v ČR.

 

video

V naší nabídce naleznete trezory zbraňové, nábytkové sejfy, bezpečnostní a pancéřové trezory a trezory do zdi od tohoto českého výrobce.

U všech výrobků platí garance 2 let.

 

Výrobce T-SAFE je velmi flexibilní společností a proto Vám nabízíme veškeré typy zámků od elektronických, kombinačních a klíčových.

Všechny individulní požadavky je třeba vždy řešit se specialisty SAFFORT.

Doprava trezorů T-SAFE je zdarma po celé ČR.

Trezory bude společnost SAFFORT distribuovat i na další partnery a zbrańové obchody po ČR, kde si budete moci tyto trezory osobně v klidu prohlédnout.

V případě jakýchkoliv dotazů nás neváhejte kontaktovat a s výběrem trezorů vám online poradíme a to vždy za tu nejvýhodnější cenu.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

 

 

Váš SAFFORT