Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Depozitní a vhozové trezory

Depozitní a vhozové trezory

Depozitní trezory, k čemu slouží?

Depozitní trezory jsou trezory určené pro vhoz hotovosti bez otevření trezoru. Bezpečné uložení zajišťuje buď úzká zdířka či zásuvka. Bez klíče či elektronického kódu se do trezoru nedostanete.

Depozitní a vhozové trezory

       

Určený pro vhození klíčů, dokumentů nebo jiných cenných předmětů. Tyto trezory mají zásuvku pro  otevření, ve kterém jsou větší předměty vhozeny. Vložit předměty lze pouze po otevření zásuvky a zavření po zadání kódu.

Kde se depozitní trezory používají?

Depozitní trezory se používají v maloobchodních prodejnách, například v umístěných prodejnách, kde poté, co obchodník vydělal určité množství peněz je shromáždil z pokladny a vhodil  do depozitního trezoru. Prodávající dokonce nemá ani klíč ani kód, ten má pouze manažer obchodu. Takže v případě přepadení, zloděj nebude schopen rychle přijmout peníze. Pokud se jedná o vysoce kvalitní a dražší vhozové trezory, tak budou peníze ochráněny i na mnohem delší období v případě zadání kódu. Tyto trezory s elektronickými zámky mají obvykle možnost nastavení odloženého otevření trezoru, tj. po zadání kódu zámku, neznamená, že se zámek okamžitě otevře, ale je možné nastavit zpoždění. Znamená to, že i když zloději prozradíte pravdivý kód po vyhrožování zbraní, trezor se jako takový otevře později.

Depozitní a vhozové trezory

Depozitní trezory se zásuvkami lze použít v mnoha situacích. Například pokud potřebujete zanechat hotovost nehlídanou a náhle odejít. Například i v autopůjčovnách,  při opuštění vozidla po práci, řidiči vkládají klíče do bezpečnostních zásuvek, které se otevřou až ráno, po zadání kódu manažerem.

Vhozové trezory jsou v České Republice velmi oblíbené. Nejoblíbenější značkou, jsou Italské depozitní trezory TECHNOMAX které jsou určeny pro vhození peněz či cenností. Tyto využívají nejvíce menší a střední obchodníci a logistické společnosti, které shromažďují informace a peníze po dodání zboží.

Prodejní cena našich trezorů je velmi příznívá a dovolit si je může opravdu každý.Nejlépe si vyberete trezor online, bez starostí a zbytečného navštěvování obchodů. Pro snažší výběr můžete využít našeho nástoje pro výběr, který Vás navede do potřebné kategorie pancéřové trezory, trezory na zbraně, trezory do zdi, trezory do podlahy, trezory na klíče, hotelové trezory, ohnivzdorné trezory aj. Naše trezory jsou dostupné s dopravou zdarma po všech městech nejen v Praze, Brně, Ostravě ale i v každé menší vesničce.

Váš SAFFORT

logo