Design vs Konstrukce trezoru

 

Design a konstrukce trezoru, vždy bývali tou nejdůletitější částí trezoru. Co je tedy důležitější vzhled či konstrukce? Trezor kde nevyčnívají klouby či sváry je jinými slovy ten nejbezpečnější, čím méně těchto prvků, tím méně možnosti kam zarazit páčidlo či jiné nářadí. Bohužel podobných trezorů je na trhu velmi málo, tyto trezory jsou velmi drahé a patří do nejvyšších bezpečnostních tříd, tedy cennové kategorie okolo 80-300tis. korun.Designový či robustní kvalitní trezor?


Při koupi trezorů se vždy ptejte prodejců na sváry a na způsob kterým byl trezor svařován. Tím je myšleno robotickým systémem či člověkem. Způsob sváření robotickým systémem je přesnější a hladší, tedy bezpečnější. Tím pochopitelně netvrdíme že by kolegové z továren menších byli méně zruční, jen lidská ruka udělá vícero chyb.


Je také potřeba dávat pozor na tloušťku dveří a tloušťku bočních a zadních stran.Pozor zde je potřeba rozlišit trezory do zdi od ostatních typů trezorů. Trezory do zdi mají vždy zesíleny dveře, ovšem boční a zadní strany mají většinou tenký ocelový plát. Důvod je v podstatě jednoduchý a logický. Trezor zabudovaný ve zdi, je chráněn ze všech stran samotným zdivem, tudíž, sami uznáte že není třeba mít trezor 100 kilový. Zloději se tak často i když nemají velký přehled snaží dostat do trezoru ze strany či ze zadu. Cena trezoru se vždy odvíjí od tloušťky samotných ocelových stěn, tomu tak bylo a vždy bude.

Designový trezor


Při porovnávání konstrukce a designu tak vždy pamatujte, že samotná konstrukce, tloušťka stěn sejfu, kvalita zámkového zpracování a samotná certifikace zámku dle evropských norem, má přednost před designem! Vždy vybírejte nejdříve rozumem a po té až koukejte na barvu či obrázky na trezoru, vyplatí se Vám to věřte nám!

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.


Váš SAFFORT