Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Pokladnička trezor, boxy, trezory, spoření pro děti

Pokladnička trezor, boxy, trezory, spoření pro děti

Pokladničky, boxy, trezory, spoření pro děti

Trezory, sejfy, boxy a pokladničky pro děti

 

 

Učit vaše děti šetřit od raného dětství, je velmi důležitou součástí jejich vývoje a výchovy, která by se měla stát součástí každé rodiny.

Vštípit dětem bezpečnost a ochranu majetku považujeme za velmi důležitou oblast.

Lidé velmi často otvírají dětem účty v bankách, kam spoří dětem peníze, ovšem dítě se fyzicky s penězi setká až ve věku 15 let, kde obdrží platební kartu a v 18 letech, kde obdrží veškeré přístupy k samotnému účtu.

Další variantou jsou malé pokladničky jako prasátka a malé uzamykatelné skříňky,boxy.

 

Tuto variantu považujeme také za velmi úspěšnou a proto si i u nás tyto pokladničky a boxy můžete pro své nejmenší vybrat.

 

Pořídit si v dnešní době trezor je velmi jednoduché jak pro Vás, tak pro vaše příbuzné, rodinu, děti.

Malé domácí sejfy a trezory jsou ve velmi příznivých cenových hladinách pro každého.

Ty naše si pořídíte již od 999,- CZK a to již s elektronickým zámkem!

Naučte proto své milované jak použít malý, domácí trezor a uvidíte, že si ukládání kapesného, svých vzácných maleb a lego figurek do pokladniček a trezorů velmi zamilují.

Vybrat si u nás můžete v pohodlí Vašeho domova v kategorii „ Domácí trezory „ bez toho, abyste museli vážit cestu kamsi do neznáma.

Garantujeme 2 letou záruku a garanci návratnosti peněz v případě, že nebudete ze zbožím spokojeni a to i s úhradou dopravy zpět k nám na sklad.

Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.

 

Váš SAFFORT

logo