Důležité pro majitele zbraní a střeliva

Vážení klienti, jste-li držitelem krátké palné zbraně, historických dlouhých zbraní, automatických či loveckých zbraní? Pokud ano, tak jistě víte kam své miláčky bezpečně uložit před zloději, naštvanou manželkou či nezbednými dětmi.

Zákon o držení zbraní a střeliva je nekompromisní a to hlavně v České republice, článků najdeme na webech stovky. Zákon se neustále našimi zákonodárci vybarvuje do stále horších barev.

Trezory pro uložení do 2 kusů zdraní

Pojďme si z naší nabídky vybrat konkrétní typy pro uložení do 2 ks zbraní, tedy skříní necertifikovaných a od 2 ks dále, tedy těch co již musí splňovat zákon o uchovávání zbraní a střeliva s minimálně 15 RU a bezpečnostním zámkem třídy „ A „.

Trezory a skříně pro uložení až 5 dlouhých zbraní

Naši partneři i my Saffort, prodáváme a distribuujeme na naše partnery skříně pro uložení až 5 dlouhých zbraní a střeliva, ovšem to automaticky neznamená, že je možno držet pro uspokojení zákona ve skříni reálně 5 zbraní. Budete-li se zajímat pouze o uložení zbraní, bezpečí pro vaší rodinu a nebudete řešit návštěvu policie a její kontrolu, tak ano, chápeme necertifikované skříně na zbraně, jsou totiž levné a splní, co mají.

V naší nabídce naleznete například velmi lehkou skříň na 5 zbraní Rottner GUN-5, která diktuje českému trhu s levnými skříněmi. Skříň je možné přichytit k zemi a s její vahou 16 kg patří tak mezi ty nejprodávanější ale zároveň nejvíce náchylné na poškození. Tloušťka stěn skříně GUN-5 je pouhých 0,7mm. Cena 3.492,- Kč je ovšem příjemná. Dopravu na tuto skříň máte u nás zdarma! Skříň je vždy skladem.

Trezory na dlouhé zbraně

Dále v naší nabídce naleznete zcela nově Skříň na 1 ks dlouhé zbraně Rottner GUN-1. Jedná se o jednoplášťovou skříň, bez vnitřní uzamykatelné schránky. Skříní na 1 ks dlouhé zbraně na trhu nenajdete a právě proto se továrna Rottner rozhodla zařadit skříň GUN-1 do svého sortimentu. Cena, za kterou skříň GUN-1 pořídíte na saffort.cz je 2.350,- Kč. Doprava je samozřejmě také zdarma po celé České republice.

Skříně na zbraně

Po několikáté zmiňované skříně na zbraně Hunter jsou naším vlastním produktem, a proto si dovolíme porovnat s ostatními. Skříň na zbraně Hunter 3, tedy skříň na 3 dlouhé zbraně a vnitřní uzamykatelnou schránkou váží 45 kg! Nyní si porovnejte se skříní GUN-5 na 5 dlouhých zbraní která váží 16kg. Ano skříň Hunter 3 je dělána z mnohem silnější oceli. Cena skříně Hunter 3 je příjemných 3.899,- Kč s DPH, ano tato cena je proměnlivá, skříň jde velmi často do akce! Doprava zdarma vždy na Saffort.cz.

Trezory a skříně na 5 dlouhých zbraní

Skříň Brihard Hunter 5 je dělána pro uložení 5 dlouhých zbraní a uložení nábojů do uzamykatelné schránky. Ve skříni sice můžete mít dle zákona uloženo pouze 2 zbraně, ale jak jsme již zmiňovali, jsou dva typy lidí, ti co chtějí zabezpečit rodinu a ti kteří řeší kontrolu od policie. Skříň Brihard Hunter 5 je tak velmi zajímavým a kvalitním řešením. Váha skříně je 59 kg! Dopravu opět zajišťujeme zdarma.

Zbraňově trezory

Veškeré další typy trezorů a skříní nabízených v kategorii „ zbraňové trezory „ na našich e-shopech saffort.cz a saffort.sk mají již platný certifikát v kategoriích Z2, Z3 (což je v podstatě česká norma evropské normy S1 )  0. a I. tříd. Ano ceny jsou vyšší, ovšem kupujete vysoce kvalitní zámky třídy „ A „ a kvalitní ocel!

Neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit s technickými dotazy ohledně trezorů či skříní na zbraně, jsme Vám plně k dispozici.