Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Důležité pro majitele zbraní a střeliva

Důležité pro majitele zbraní a střeliva

Důležité pro majitele zbraní a střeliva

Vážení klienti, jste-li držitelem krátké palné zbraně, historických dlouhých zbraní, automatických či loveckých zbraní? Pokud ano, tak jistě víte kam své miláčky bezpečně uložit před zloději, naštvanou manželkou či nezbednými dětmi.

Zákon o držení zbraní a střeliva je nekompromisní a to hlavně v České republice, článků najdeme na webech stovky. Zákon se neustále našimi zákonodárci vybarvuje do stále horších barev.

Trezory pro uložení do 2 kusů zdraní

Pojďme si z naší nabídky vybrat konkrétní typy pro uložení do 2 ks zbraní, tedy skříní necertifikovaných a od 2 ks dále, tedy těch co již musí splňovat zákon o uchovávání zbraní a střeliva s minimálně 15 RU a bezpečnostním zámkem třídy „ A „.

Trezory a skříně pro uložení až 5 dlouhých zbraní

Naši partneři i my Saffort, prodáváme a distribuujeme na naše partnery skříně pro uložení až 5 dlouhých zbraní a střeliva, ovšem to automaticky neznamená, že je možno držet pro uspokojení zákona ve skříni reálně 5 zbraní. Budete-li se zajímat pouze o uložení zbraní, bezpečí pro vaší rodinu a nebudete řešit návštěvu policie a její kontrolu, tak ano, chápeme necertifikované skříně na zbraně, jsou totiž levné a splní, co mají.

V naší nabídce naleznete například velmi lehkou skříň na 5 zbraní Rottner GUN-5, která diktuje českému trhu s levnými skříněmi. Skříň je možné přichytit k zemi a s její vahou 16 kg patří tak mezi ty nejprodávanější ale zároveň nejvíce náchylné na poškození. Tloušťka stěn skříně GUN-5 je pouhých 0,7mm. Cena 3.492,- Kč je ovšem příjemná. Dopravu na tuto skříň máte u nás zdarma! Skříň je vždy skladem.

Trezory na dlouhé zbraně

Dále v naší nabídce naleznete zcela nově Skříň na 1 ks dlouhé zbraně Rottner GUN-1. Jedná se o jednoplášťovou skříň, bez vnitřní uzamykatelné schránky. Skříní na 1 ks dlouhé zbraně na trhu nenajdete a právě proto se továrna Rottner rozhodla zařadit skříň GUN-1 do svého sortimentu. Cena, za kterou skříň GUN-1 pořídíte na saffort.cz je 2.350,- Kč. Doprava je samozřejmě také zdarma po celé České republice.

Skříně na zbraně

Po několikáté zmiňované skříně na zbraně Hunter jsou naším vlastním produktem, a proto si dovolíme porovnat s ostatními. Skříň na zbraně Hunter 3, tedy skříň na 3 dlouhé zbraně a vnitřní uzamykatelnou schránkou váží 45 kg! Nyní si porovnejte se skříní GUN-5 na 5 dlouhých zbraní která váží 16kg. Ano skříň Hunter 3 je dělána z mnohem silnější oceli. Cena skříně Hunter 3 je příjemných 3.899,- Kč s DPH, ano tato cena je proměnlivá, skříň jde velmi často do akce! Doprava zdarma vždy na Saffort.cz.

Trezory a skříně na 5 dlouhých zbraní

Skříň Brihard Hunter 5 je dělána pro uložení 5 dlouhých zbraní a uložení nábojů do uzamykatelné schránky. Ve skříni sice můžete mít dle zákona uloženo pouze 2 zbraně, ale jak jsme již zmiňovali, jsou dva typy lidí, ti co chtějí zabezpečit rodinu a ti kteří řeší kontrolu od policie. Skříň Brihard Hunter 5 je tak velmi zajímavým a kvalitním řešením. Váha skříně je 59 kg! Dopravu opět zajišťujeme zdarma.

Zbraňově trezory

Veškeré další typy trezorů a skříní nabízených v kategorii „ zbraňové trezory „ na našich e-shopech saffort.cz a saffort.sk mají již platný certifikát v kategoriích Z2, Z3 (což je v podstatě česká norma evropské normy S1 )  0. a I. tříd. Ano ceny jsou vyšší, ovšem kupujete vysoce kvalitní zámky třídy „ A „ a kvalitní ocel!

Neváhejte se proto na nás kdykoliv obrátit s technickými dotazy ohledně trezorů či skříní na zbraně, jsme Vám plně k dispozici.