Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Nově v nabídce - HARTMANN-TRESORE

Nově v nabídce - HARTMANN-TRESORE

Vysoce kvalitní německé trezory Hartmann

 

Německá společnost Hartmann-Tresore její kořeny sahají více než 150 let do historie. Společnost se po tak dlouhou dobu zabývá výrobou různých typů trezorů (luxusní trezory, trezory, trezory na dokumenty ).

HARTMANN-Tresore - Výrobce exkluzivních produktů, může nabídnout velmi širokou škálu trezorů: bezpečnostních trezorů, skladovací zařízení, archivační skříně, luxusní trezory na hodinky a jiné cennosti.

HARTMANN-Tresore na rozdíl od jiných výrobců prominentních luxusní domácích trezorů,  jsou známé pro své zvláštní vlastnosti.

HARTMANN-Tresore jsou trezory nejen proti krádeži,  ale jsou také odolné proti ohni. Tyto trezory jsou certifikovány dle norem Evropské unie. Je to perfektní kombinace, která umožňuje chránit Váš majetek proti ohni i krádežím. V případě, že certifikát je uvedeno LFS 60 P znamená, že i v přímém ohnisku 1000 stupňů Celsia, je obsah trezoru chráněn. Vnitřní teplota nepřekročí 177 stupňů méně než 60 minut.

 

Mezi nejlepší trezory které můžeme doporučit, patří DW a D109 řady trezorů:

DW modelové trezory jsou certifikované domácí trezory, které plní bezpečnostní normu EN 14450  s bezpečnostní třídou S2. Jsou bezpečné pro uložení dokumentů, tedy plní bezpečnostní protipožární normy EN 15659. 

D109 modelové trezory jsou certifikovány v souladu s vysoce zabezpečených trezorech s EN 1143-1 a mám třídu. Tento typ trezory jsou certifikovány pomocí malého požáru normy EN 15659th Mají ochranu proti požáru papírových minut.

Není pochyb o tom, HARTMANN-Tresore patří mezi nejbezpečnější protipožární a bezpečnostní trezory na evropském trhu, zákazníci si je mohou zakoupit za  velmi přijatelné ceny.

Při výběru zámku, SAFFORT, odborníci doporučují, vždy volit elektronický zámek. Výhodou elektronického zámku je to, že není nutné nosit s sebou klíče. Jak je známo, klíč může být neúmyslně ztraceny a kdežto kód si člověk většinou vždy zapamatuje. Kód můžete předat kolika osobám je potřeba a vždy je jej možné překódovat.

Přestože je hlavní pozornost věnována výrobcem pro samostatně stojící trezory umístěné v prostoru, Musíme zdůraznit že Hartmann-Tresore ovšem vyrábí i stěnové trezory.Trezory do zdi mají svou nespornou výhodu v tom, že jsou schovány a nejsou na očím případným zlodějům či nezvaným hostům.

HARTMANN-Tresore - disponuje speciální výrobou exkluzivních luxusních trezorů pro zbraně, hodinky, šperky a větší hotovost. Jednás se vždy o trezory bezpečnostní a protipožární.

Trezory mohou být vyrobeny v souladu s vizí klienta a jeho předpokládaného designu, požadované vnitřní uspořádání, povrchy a jiné.

Výrobce přijímá jednotlivé objednávky. Můžete si vybrat bezpečné barevný, lesklý povrch, desítky  barevných provedení z palety RAL. Povrch může být pokrytý dřevem, kůží nebo jiným materiálem. Klient si může říci o počet polic, jejich provedení, podsvícení, materiál, v podstatě vše.

HARTMANN-Tresore - Je tedy  ideální řešení pro lidi, kteří hledají bezpečnost, ale kteří se snaží zachovat interiérový design a styl. Zveme vás, abyste si vybrali z různých modelů trezorů online.  Na Saffort naleznete kontaktní údaje na naše profesionály a zkušené odborníky, vždy vyslechneme vaše potřeby, očekávané ceny a dle nich se budeme řídit.

Váš SAFFORT