Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Ověřeno zákazníky - Heureka - SAFFORT.CZ a SAFFORT.SK získal ocenění.

Ověřeno zákazníky - Heureka - SAFFORT.CZ a SAFFORT.SK získal ocenění.

Ověřeno zákazníky - Heureka - SAFFORT.CZ a SAFFORT.SK získal ocenění.

Náše internetové obchody s trezory Saffort.cz a Saffort.sk obdržely prestižní certifikát " Ověřeno zákazníky " srovnávače
Heureka.cz .

Na Heurece se naše obchody objevily teprve před dvěmi měsíci a naši klienti ihned začali využívat hodnocení.
Jsme rádi že více jak 92% našich zákazníků je spokojeno s našimi službami, radami, zbožím a dopravou. Jako každá
společnost přepravující těžké zboží větších rozměrů se samozřejmě může objevit problém s dodací lhůtou či poškozením zboží,
ovšem všechny tyto nepříjemné zkušenosti se snažíme napravit tak rychle jak jen je možné ve prospěch našeho klienta.

Mezi naše spokojené klienty patří jak klienti ze Slovenska tak klienti z České republiky. Budeme se i na dále snažit naši práci
zlepšovat a získávat tak kladné hodnocení naší práce abychom dosáhli na Heurece co nejvyšších met. Velmi rádi uvítáme jakýkoliv podnět ke zlepšení našich internetových obchodů s trezory saffort.cz a saffort.sk. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat a podělte se s vašemi zkušenostmi získanými při hledání trezoru.

Jsme Vám k dispozici na telefonu 800 900 789 , livechatu či e-mailu [email protected].

Váš specialista na trezory SAFFORT