Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Ukotvení trezoru/sejfu

Ukotvení trezoru/sejfu
Ukotvení trezoru/sejfu
Kotvení trezorů
 
 
Jako experti v oboru, si Vám doporučujeme ukotvit každý typ trezoru který si od nás koupíte.
 
Máte možnost zazdít či ukotvit trezor svépomocí či využít profesionálů. Kotvení či zazdívání trezoru, se vždy pohybuje v částkách okolo 1500 - 2500,- CZK za práci.
 
Doporučujeme se vždy pokusit sehnat šikovného rodinného příslušníka který vyvrtá do zdi a do stěny příslušné otvory, přichystási hmožděnky a dostatečně dlouhé šrouby a ukotví trezor sám.
 
Pokud nikdo podobný v okolí není, samozřejmě Vám můžeme někoho doporučit.
 
Proto se nám prosím ozvěte a domluvte se s námi na naší lince 800 900 789, kde se Vám budeme snažit zodpovědět veškeré dotazy a pomoci Vám se samotným věberem trezoru a jeho manipulací.
 
Všechny trezory naleznete u nás online za skvělou cenu. Naše kanceláře jsou umístněny v Praze, ovšem spolupracujeme s partnery ve všech větších městech jako Brno, Ostrava, Pardubice, Budějovice, Plzeň ale zároveň i v každém měnším městě naleznete naše prodejce našich trezorů. Neváhejte proto již a zjistěte jak jednoduché je za dobrou cenu nakoupit online a ještě k tomu bezpečně a s dopravou zdarma až k Vám domů.
 
 

 
logo