Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Ohnivzdorné trezory BRIHARD

Ohnivzdorné trezory BRIHARD

Ohnivzdorné trezory BRIHARD

Neváhejte a využijte poslední možnosti zakoupit ohnivzdorné trezory DIPLOMAT v bílém provedení na saffort.cz a saffort.sk

Trezor Brihard – sleva

Jen do konce června 2017 Vám nabízíme možnost zakoupení 1ks trezoru Brihard F51 + slevu na druhý trezor ve výši 20%  stejného typu. Potěšte své známé a rodinu velmi užitečným ochráncem jejich cenností.

Na našich skladech naleznete již poslední kusy typu Brihard F35, Brihard F66 v bílém provedení.

Od 1.7.2017 již naleznete Vaše oblíbené ohnivzdorné sejfy BRIHARD v černém kabátku.

Černá stále patří u trezorů k té nejoblíbenější a proto jsme se rozhodli vyhovět stovkám požadavků našich zákazníků. Trezory naleznete u všech našich distributorů již v tomto odstínu.

Trezory Brihard

Trezory změní pouze svůj design ovšem budou stále vystupovat pod stejnými názvy tedy:
Brihard F35, Brihard F41, Brihard, F51, Brihard F66 a další.

Ohnivzdorná izolace

Trezory disponují ohnivzdornou výplní a ohnivzdornou izolací po dobu 30min. , 60min a 90min.

Ohnivzdorné sejfy

Tyto typy sejfů jsou tak vhodné pro uložení zejména dokumentů, hotovosti, rodinných fotografií, pasů a jiných dokladů. Vnitřní prostor ohnivzdorných trezorů je díky ohnivzdorným výstelkám pochopitelně vždy menší než prostor vnější, toto je třeba zdůraznit. Nedoporučujeme tedy uložení větších předmětů.

Trezory BRIHARD fire jsou vhodné pro uložení zbraní a střeliva. Vaše munice bude tak bezpečně uložena dle zákona o uchovávání zbraní a munice.