Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Partneři SAFFORT, s.r.o.

Partneři SAFFORT, s.r.o.

Protože na partnerství záleží!

 Partneři SAFFORT, s.r.o.

Naši partneři jsou pro nás někým, na koho se můžeme vždy spolehnout, v koho máme plnou důvěru, cítíme odhodlání a chuť jít kupředu.

Vždy ctíme vzájemný respekt a otevřenost k novým poznatkům.

Naši partneři jsou dodavatelé, výrobci, obchodníci, internetové obchody, obchody se zbraněmi, státní orgány a instituce, mezinárodní společnosti a především občané. Každého z nich si velice ceníme a velmi rádi uvítáme partnery nové.

 

Ve zkratce bychom Vám velmi rádi představili skvělé Evropské výrobce velmi kvalitních trezorů a sejfů do zdi, trezorů na zbraně, trezorů a sejfů do podlahy, skříní a schránek na klíče, pancéřových trezorů, ohnivzdorných trezorů, ocelových skříní, domácích a nábytkových sejfů a trezorů, skříní na krátké zbraně, skříní na dlouhé zbraně, luxusních trezorů, hotelových sejfů a trezorů a malých pokladniček a boxů.

 

Rakouský výrobce ROTTNER

Pod Rakouského výrobce můžeme zařadit značky jako COMSAFE, který se soustředí na klasické domácí, firemní trezory, zbraňové skříně a trezory a schránky na klíče.

Dále pak značku YALE, tyto trezory najdete v sekci domácí trezory a ohnivzdorné trezory, zde je ovšem potřeba počítat s nejnižším limitem zabezpečení!

Pod Rakouským výrobcem naleznete i značku Sentry safe. Jedná se o velmi kvalitní ohnivzdorné trezory a sejfy, testované za přísných podmínek a vysokém žáru do 1000 stupňů celsia po dobu 40 a 60 minut.

Samotná značka Rottner disponuje obrovskou nabídkou trezorů a sejfů všech velikostí a možností.

vních schránek co do materiálu, tvaru, barvy a velikosti, jakož i umístění otvoru pro vhod. (Zepředu, zezadu, z vrchu).

 

 

 

 

YALE

Trezory a sejfy yale naleznete v sekci domácích trezorů a ohnizvdorných trezorů, jedná se o trezory necertifikované a trezory k domácímu použití. Tyto malé trezory a sejfíky splní základní požadavky klientů.

 

SENTRY SAFE

Společnost Sentry®Safe byla založena v roce 1930 v USA Johnem D. Brushem Sr. a Willardem Punnettem.

Trezory a sejfy Sentrysafe jsou vysoce kvalitní ohnivzdorné sejfy s působnostní na trhu přes 80 let!

Tyto ohnivzdorné sejfy velmi doporučujeme!

Působí v 50 různých zemích světa. Vyprodukuje přes 200 nových typů trezorů ročně!

 

 

KONSMETAL

Trezory a sejfy Konsmetal, jsou největším Polským výrobcem pancéřových, bezpečnostních trezorů a skříní na zbraně. Jedná se o trezory v nejvyšších bezpečnostních třídách podle evropské směrnice EN1300.

 

MOTTURA

Trezory a sejfy Mottura jsou na Evropském trhu známy hlavně skvělými zámky, výbornou propracovaností a elegantností v každém směru. Jedná se především o trezory do zdi, trezory do podlahy s mechanickými, kombinačními a elektronickými zámky. Trezory jsou unikátní svým zpracováním a jednoduchostí pro každodenní chod.

BRIHARD

Trezory Brihard, jsou výrobkem společnosti SAFFORT. Jedná se o nejvíce oblíbený produkt v kategorii zbraňových trezorů a skříní a domácích trezorů. Ve velmi brzké době chystáme také výrobu ohnivzdorných trezorů. Trezorů Brihard se prodá na stovky měsíčně ať už u našich partnerů či přímo na specializovaném e-shopu saffort.cz. Naše trezory naleznete také v obchodech se zbraněmi po celé České republice.

SAFETRONICS

Trezory a sejfy Safetronics jsou v naší nabídce od dubna 2016 a považujeme tak tohoto československého výrobce za velmi silného hráče na českém a slovenském trhu s trezorovým vybavením. Naleznete u nás trezory na krátké zbraně, trezory a skříně na dlouhé zbraně, domácí trezory, hotelové trezory.

TECHNOMAX

Trezory a sejfy technomax jsou nejprodávanějším trezorovým vyvabením v Itálii. Tato Italská značka disponuje velmi kvalitními trezory do zdi, domácími certifikovanými trezory, nábytkovými trezory a to vše s platnými dokumenty dle evropských směrnic.

 

Velmi rádi uvítáme jakoukoliv novou spolupráci, proto se na nás neváhejte kdykoliv obrátit.

Jen u nás naleznete pohodlí při výběru online a prodej těch nejlepších trezorů ve svých kategoriích.

Doprava je zdarma nejen po městech jako Praha, Brno, Ostrava, Olomouc, Hradec Králové, Plzeň a jiná větší města, ale trezor v jakékoliv váze a velikosti Vám dovezeme zdarma až k Vám, protože jak jsme se zmínili v úvodu článku, na partnerství záleží.

 Váš SAFFORT tým