Jak vybrat trezor?
Co chcete do trezoru ukládat?
Jakmile si rozmyslíte, co v trezoru dnes i v budoucnu držet, pak bude pro Vás výběr typu zámku, velikosti trezoru, bezpečnostní třídy i typ trezoru velmi jednoduchý. Základním pravidelem je, vždy vybírejte větší trezor než si z počátku můžete myslet že byste mohli potřebovat. Prostoru není totiž nikdy dost pro cennosti.
Jaké jsou bezpečnostní požadavky?
Trezory ochrání vaše cennosti nejen proti zlodějům ale take proti požáru. Čím vzácnější Vám vaše cennosti jsou, tím bezpečnější trezor vybírejte.
Kam plánujete trezor umístit?
Existují tři typy trezorů, odlišující se typem umístění a kotvením : Trezory volně ukotvené v prostoru k podlaze a stěně, stěnové trezory zabudované ve zdi a podlahové trezory, zabetonované v podlaze.
Jaký typ zámku bych si měl vybrat?
Mezi nejoblíbenější z historie patří klíčové zámky, mechanické zámky, elektronické zámky či kombinační dvojité zámky. Dnes už se staly nejpopulárnějšími elektronické zámky a k dostání jsou nyní i zámky biometrické na otisk prstu.
Průvodce výběrem
Návrat na seznam novinek

Rottner trezory, Rottner sejfy

Rottner trezory, Rottner sejfy

Rottner trezory, Rottner sejfy

O výrobci : 


Rakouská společnost ROTTNER, která byla založena v roce 1971, se stala jedním z nejvýznamějších výrobců bezpečnostních trezorů  v Evropě. Společnost zdůrazňuje jednotnou politiku a názor na každý z jejich produktů, díky nimž jsou trezory ROTTNER jedním z nejlepších na současném trhu. Výrobce vyrábí výrobky, které splňují nejvyšší standardy v Evropské unii. Zvyšování průmyslových standardů je jedním z klíčových cílů které si výrobce Rottner Security dává..


Produktová řada
Saffort v současné době nabízí více než 200 individuálních modelů trezorů ROTTNER a úschovných nebo bezpečnostních schránek. Taková škála produktů znamená, že existuje spousta možností, a hodně otázek s tím spojených. Nabídka je ovšem stylizována tak abyste našli přesně to co potřebujete od Rottner.Sehnat tedy protipožární a extrémně bezpečný ROTTNER  trezor za skvělou cenu online není vůbec problém. Nové nabídky na  trezory přicházejí pravidelně, takže pozor na aktualizace a slevy! Certifikované a cenově dostupné trezory od společnosti ROTTNER jsou sen každého potenciálního zákazníka. Doporučujeme produkty ROTTNER a jsme opravdu hrdí, že zastupujeme takovou proslulou a slavnou firmu jako SAFFORT.


Kde koupit trezory ROTTNER?


Saffort e-shop je online specialista u kterého najdete celou nabídku od ROTTNER , nákup je jednoduchý z pohodlí vašeho domova. V tuto chvíli pracujeme v Praze ale doručujeme samozřejmě trezory po celé ČR a SK.


Jak vybrat pro vás nejlepší trezor od firmy ROTTNER?
Krok 1: Rozhodněte se, zda vám trezor má posloužit do domu nebo je určen k podnikání: tím výrazně zkrátíte seznam možných trezorů.

Krok 2: Určete umístění trezoru v místnosti a budově: těžké a objemné trezory by neměly stát uprostřed obývacího pokoje. Skryjte ji ve zdi, pokud je to možné, nebo je upevněte na zem na osamělejším místě vašeho domova. Pro firmy je poměrně jednoduché používat skladovací prostory nebo klenby kanceláří.


Krok 3: Ujistěte se, že předem budete vědět, co bude uvnitř: pokud potřebujete pouze uložit několik klíče a dokumenty, nejdějte vše a koupte největší trezor. Existují produkty, které jsou vhodné pro vaše potřeby. Nicméně, je docela chytré získat trochu větší bezpečné, než byste si měli koupit na prvním místě.


Krok 4: Nebojte se zeptat a prozkoumat: náš "nástroj pro bezpečný a jednoduchý výběr" pomůže vyselektovat co potřebujete. Můžete také položit otázky přímo prostřednictvím kontaktů uvedených na našich stránkách!

 

Mezi nejstarší a největší výrobce trezorů patří bez pochyby trezory rakouské továrny Rottner security. Náš rakouský partner je jedním největších v EU a proto i naše obchody uzavřeli před dvěma lety spolupráci s touto značkou. Trezory Rottner naleznete téměř na všech konkurenčních webech a prodejnách se sejfy.

Rádi Vám doporučíme ty nejprodávanější trezory Rottner s rozdělením do kategorií jejich využití.

Rottner trezory na zbraně s certifikátem

Mezi nejprodávanější trezory na zbraně s certifikátem patří bez pochyby trezory na 5 zbraní. V naší nabídce naleznete trezor MONTANA-5 s váhou 44 kg, vnitřní schránkou na pistol či náboje a držáky na 5 dlouhých zbraní. Cena trezoru MONTANA-5 je pak krásných 6.723,- Kč s DPH.

Dalším velmi oblíbeným trezorem splňujícím zákony je GUNTRONIC 5 EL s možností uložení pěti dlouhých zbraní, s váhou 41 kg a certifikací v kategorii Z2. Cena opět velmi přijatelná a to 6.723,- Kč s DPH.

Mezi novinky na našich trzích patří trezor na pět zbraní v netradičně u Rottneru šedivé barvě YUKON 5. Tento trezor disponuje váhou 45kg a možností uložení pistole či nábojů do vnitřní schránky. Trezor je možné ukotvit do podlahy či do zdi. Trezor patří v ceně 6.641,- Kč s DPH k nejlevnějším certifikovaným trezorům na pět zbraní v ČR a SK, pokud se bavíme o kvalitnějších trezorových skříních.

Rottner nábytkové trezory

U trezorů Rottner Vás rádi navedeme napřímo na certifikované trezory řady SAMOA, tyto trezory jsou certifikovány v 0. bezpečnostní třídě a patří tak mezi bytelné bezpečnostní trezory.

Mezi Ohnivzdorné nábytkové trezory patří trezory Rottner Sydney. Tyto trezory disponují certifikátem proti požáru do 60 min. Na našich e-schopech saffort.cz a saffort.sk je naleznete hned v několika velikostech. Stejně tak řada ohnivzdorných trezorů Rottner Firechamp které jsou kombinací bezpečnostního trezoru spolu s ohnivzdornou výstelkou do 30 min. požáru.

Rottner Power Safe

Bez pochyby k nejoblíbenějším a nejčastěji pořizovaným trezorům Rottner patří řada PowerSafe. Tyto trezory jsou opět kombinací bytelného trezoru všech různých velikostí a hlavně ohnivzdornou výstelkou. Všechny zámky jsou certifikovány dle evropských směrnic. Trezory naleznete vždy jak s elektronickým zámkem tak klíčovým zámkem.

Trezorů Rottner je opravdu velká řada a proto v případě vašich dotazů ohledně vyšších tříd nábytkových trezorů či archivačních skříní nás neváhejte kontaktovat, vše společně probereme a vymyslíme tu nejlepší variantu právě pro vás.