Rottner trezory, Rottner sejfy

Mezi nejstarší a největší výrobce trezorů patří bez pochyby trezory rakouské továrny Rottner security. Náš rakouský partner je jedním největších v EU a proto i naše obchody uzavřeli před dvěma lety spolupráci s touto značkou. Trezory Rottner naleznete téměř na všech konkurenčních webech a prodejnách se sejfy.

Rádi Vám doporučíme ty nejprodávanější trezory Rottner s rozdělením do kategorií jejich využití.

Rottner trezory na zbraně s certifikátem

Mezi nejprodávanější trezory na zbraně s certifikátem patří bez pochyby trezory na 5 zbraní. V naší nabídce naleznete trezor MONTANA-5 s váhou 44 kg, vnitřní schránkou na pistol či náboje a držáky na 5 dlouhých zbraní. Cena trezoru MONTANA-5 je pak krásných 6.723,- Kč s DPH.

Dalším velmi oblíbeným trezorem splňujícím zákony je GUNTRONIC 5 EL s možností uložení pěti dlouhých zbraní, s váhou 41 kg a certifikací v kategorii Z2. Cena opět velmi přijatelná a to 6.723,- Kč s DPH.

Mezi novinky na našich trzích patří trezor na pět zbraní v netradičně u Rottneru šedivé barvě YUKON 5. Tento trezor disponuje váhou 45kg a možností uložení pistole či nábojů do vnitřní schránky. Trezor je možné ukotvit do podlahy či do zdi. Trezor patří v ceně 6.641,- Kč s DPH k nejlevnějším certifikovaným trezorům na pět zbraní v ČR a SK, pokud se bavíme o kvalitnějších trezorových skříních.

Rottner nábytkové trezory

U trezorů Rottner Vás rádi navedeme napřímo na certifikované trezory řady SAMOA, tyto trezory jsou certifikovány v 0. bezpečnostní třídě a patří tak mezi bytelné bezpečnostní trezory.

Mezi Ohnivzdorné nábytkové trezory patří trezory Rottner Sydney. Tyto trezory disponují certifikátem proti požáru do 60 min. Na našich e-schopech saffort.cz a saffort.sk je naleznete hned v několika velikostech. Stejně tak řada ohnivzdorných trezorů Rottner Firechamp které jsou kombinací bezpečnostního trezoru spolu s ohnivzdornou výstelkou do 30 min. požáru.

Rottner Power Safe

Bez pochyby k nejoblíbenějším a nejčastěji pořizovaným trezorům Rottner patří řada PowerSafe. Tyto trezory jsou opět kombinací bytelného trezoru všech různých velikostí a hlavně ohnivzdornou výstelkou. Všechny zámky jsou certifikovány dle evropských směrnic. Trezory naleznete vždy jak s elektronickým zámkem tak klíčovým zámkem.

Trezorů Rottner je opravdu velká řada a proto v případě vašich dotazů ohledně vyšších tříd nábytkových trezorů či archivačních skříní nás neváhejte kontaktovat, vše společně probereme a vymyslíme tu nejlepší variantu právě pro vás.